Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

to, że mój nowy laptop wariuje, występują przerwy w dostawie internetu, router w porządku, na łączu też wszystko ok, więc to wina komputera ale nie wiem o co chodzi, co zrobic żeby było dobrze :-| ale lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrrr... jeszcze godzinę temu się cieszyłem że tak blisko do wolności, a już widzę że sąsiedni dział szykuje się do nadgodzin. Więc i ja muszę przesiedzieć nadgodziny żeby nie było że wychodzę wcześniej od nich. A jako że nie mam nic do roboty, to będą to całkowicie zmarnowane nadgodziny. Jajebię... A żeby im się drukarka roz*ebała... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój były i to ze on traktuje mnie jak kumpla, mam tego dosc, wcale mi sie nie chce z nim gadac, a na początku cieszylam sie, ze mnie nie znienawidzil za to ze go zostawilam i ze będziemy miec kontakt, ja chyba sama nie wiem czego chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wypacykowany dupek odmówił mi wywiadu :evil: a tak w ogóle to jestem wściekła że pokazałam mamie wywiad to mnie skrytykowała, a ani słowa, że dumna czy cóś tylko ostra krytyka, od matki oczekiwałabym czegoś innego, sama się wystarczająco ganię i mój szef ma do tego prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Stara baba w sklepie. Włazi taka z wielkim wózkiem, w dodatku z innego sklepu, nie reaguje na upomnienia sprzedawców, a jak zwróci się uwagę, to od razu zaczyna obrażać. :evil: Co za wredna stara krowa :evil: Choć jak na osobę dziesięciokrotnie starszą ode mnie słuch ma dobry :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

kolekcjoner snów, no była ewidentnie koło 70-tki, ale nerwy już puszczały, jak zaczęła się porównywać do mojej mamy i twierdzić, że wygląda młodziej od niej :lol: Komedia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się w kurwiłam :why: zrobiłam aktualizacje windowsa 8 do wersji 8.1 i mi nie działa bluetooth, nie czyta danych z telefonu, co za szajs :why:

nie wiem co mam teraz zrobić :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×