Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

to że ktoś mnie odrzuci mam w d..., wiele razy się zawiodłem na ludziach i mnie oni nie interesują, chodzi o to żeby się samemu nie nakręcać negatywnie do życia i tyle

 

 

Bzdura, Twoje życie nieodłącznie związane jest z ludźmi i jesteśmy od siebie zależni. Takie nastawienie to izolacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Ja robie to kazdego dnia , lęki miałam również w domu przy innych domownikach , pokonuje ten lęk codziennie , staram sie..zreszta ile mozna siedziec samemu w pokoju..przelamalam sie..teraz pracuje nad wychodzeniem , dzis bylam na spacerze i ciagle probuje..

 

No i fajnie, ja właśnie też będe podchodził do co raz bardziej trudniejszych sytuacji. Mnie zainspirował artykuł w gazecie, w którym żona nie pozwoliła mężowi pomagać sobie kulami po wylewie.. mówiła mu- masz się czołgać, pełzać ale kul nie dostaniesz..

 

To zmusza do wykonania pracy, do rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide Kochani :************ Dobrej ,spokojnej , bezlekowej i przede wszystkim przespanej nocki dla Was :))))

 

 

Misiak z pieknymi oczami :105: :********* buziaczki w pysia :))))

 

 

Papa.

 

A przypomniałem sobie, jak wczoraj do takiej ładnej Pani powiedziałem- Niech przyśnią się Pani aniołki,a ona na to takim demonicznym, zachrypniętym głosem:

 

Chyba czarne...

 

Rozwaliła mnie tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Dobry artykuł..ale wiesz w tym jest prawda...musimy sami chcieć i nie zmuszać sie , gdy jest gorszy dzien , gdyz to nie skutkuje.

 

-- 01 gru 2013, 22:07 --

 

neon, :mrgreen:

 

 

Tak, trzeba do tego podejść rozsądnie. Boje się, ale wiem, że wkońcu trzeba się skonfrontować się z problemem i zaakceptować swoje słabości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×