Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

nie trzeba patrzyc na forum to wynika z samej logiki, dlatego warto się wyleczyć.

 

no najlepiej to trafić na taką która by akceptowała faceta przy założeniu, że ten się nie zmieni, bo być traktowanym jako inwestycja w związku to trochę obciążające też i nieprzyjemne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale są to ludzie sporo po 30-ce i oni czasu zbytnio nie mają a i popęd z wiekiem maleje.

u facetow...u kobiet wzrasta

Niby tak, ale związki 35-45letnich kobiet wtedy gdy mają największy popęd z 16-25 latkami sa dosyć rzadkie, choć wg popędu takie powinni byc najczętsze, ale co taki 18 latek ma do zaoferowania 40-ce poza wigorem i młodym ciałem zwykle jest bez grosza przy duszy a i dogadać się z nim ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Tego typu romanse są powszechne, tylko są tematem tabu. Młodzi faceci lubią MILFy, a Milfy lubią youngsterów :twisted: Co do stałych związków w takich proporcjach to faktycznie mniejszość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Niestabilnie emocjonalny facet nie stworzy związku a niestabilnie emocjonalna kobieta tak. :bezradny:

Czy ja wiem,nawet najbardziej stabilnego i silnego psychicznie chłopa przysłowiowa k*rwica weźmie jak jego kobicie się zmienia nastrój co 15 minut

 

Też prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Tego typu romanse są powszechne, tylko są tematem tabu. Młodzi faceci lubią MILFy, a Milfy lubią youngsterów :twisted: Co do stałych związków w takich proporcjach to faktycznie mniejszość

Szkoda że ja zmarnowałem swą młodość w tym aspekcie, jak miałem koło 20-tki to rówieśnice albo młodsze tylko mnie interesowały( ale bez żadnych działań w tym kierunku). Teraz z racji wieku powinienem wśród zdecydowanie młodszych ode mnie szukać, bo one mają niższy popęd no i te w moim wieku i nieco młodsze to zamężne są, w stałym związku lub w oczekiwaniu na poważny związek, ślub-dziecko są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
carlosbueno, Tego typu romanse są powszechne, tylko są tematem tabu. Młodzi faceci lubią MILFy, a Milfy lubią youngsterów :twisted: Co do stałych związków w takich proporcjach to faktycznie mniejszość

Szkoda że ja zmarnowałem swą młodość w tym aspekcie, jak miałem koło 20-tki to rówieśnice albo młodsze tylko mnie interesowały( ale bez żadnych działań w tym kierunku). Teraz z racji wieku powinienem wśród zdecydowanie młodszych ode mnie szukać, bo one mają niższy popęd no i te w moim wieku i nieco młodsze to zamężne są, w stałym związku lub w oczekiwaniu na poważny związek, ślub-dziecko są.

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, a czemu tak jest?

biologia... paskudnie to urzadzila. Wtedy kiedy facet jest najbardziej wydajny to rodzimy dzieci i najblizsze 20 lat mamy z glowy. A Kiedy juz odchowamy i wzrasta nam poped to u facetow siada.

Niby tak, ale związki 35-45letnich kobiet wtedy gdy mają największy popęd z 16-25 latkami sa dosyć rzadkie,

Mysle ze nie tyle rzadkie co niestale. Osobiscie nie bardzo wiedzialabym co zrobic z 18 latkiem i kompletnie mnie tacy mlodziency nie pociagaja ale 30latki juz sa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×