Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Coz, ja ze swojej strony powiem, ze aktor mi znany, ale jakos nie wciagnal mnie bardziej. Oczywiscie smierci szkoda, ale nie twierdze, ze byl jakis mega zajebisty czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście , pierwsze słyszę o tym mężczyźnie .. :roll: . Połowa moich znajomych właśnie polubiła jego fanpage :roll:

Ciekawe jak ja umrę , czy zapalą mi virtualny zniczy ? na was mogę liczyć ?

 

kupię Ci trumnę :D

 

a tak w ogóle to cześć wszystkim :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja do dziś nie wiedziałam, kim jest Paul Walker, nigdy nie oglądałam żadnego filmu z jego udziałem. W ogóle żałosne jest to, że teraz wszyscy będą go wychwalać, mówic, jakimi to od zawsze byli wiernymi fanami, lajki na fanpejdżach wzrosną, a ocena na filmwebie też podskoczy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jak ja umrę to nie będzie na moim pogrzebie zbyt wielu osób, więc póki co, nie chcę umierać i nie zamierzam. Jakbym nagle teraz z forum zniknęła, to znaczy, że ktoś się mnie pozbył. Dobrze o tym komuś powiedzieć, bo nie mam za bardzo komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori, kto ma się Ciebie pozbyć? Jeśli odczuwasz takie zagrożenie ,to zrób coś z tym, zadzwoń na policje, nie wiem..

 

Ci faceci nie byli nawet przystojni. A film jakiś do bani. Nawet nie wiem którą część widziałam :/

Ale raczej się ścigali! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×