Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ile oni teraz gier tam dają, aż 5, dla mnie najciekawsze Anno 1404, tyle, że je kiedyś przeszedłem, a właściwie 90% bo system walki został tam beznadziejnie rozwiązany i był w ogóle niepotrzebny w takiej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Gra/grał ktoś w Payday 2? Tak się nakręciłem tą grą że jutro chyba ją kupie :roll: Ale fajnie było by z kimś popykać bo samemu to nie ma sensu a nie wiem jeszcze jak to dokładnie wygląda z szukaniem randomów do teamu (o ile w ogóle jest taka opcja)

 

A nakręciłem się na nią po pograniu w mega wciągający tryb "Wyginięcie" z nowego CODa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, no właśnie to jest gra typowo do gry online współpracując z ludźmi, z tego co czytałem to tryb single kiepsko wypada, szwankuje AI kompanów, chyba, że połatali i jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stało się coś, co odwlekałem przez ostatnie dwa miesiące, jak tylko mogłem - ukończyłem główny wątek w Grand Theft Auto V... :why:

 

...i muszę podsumować że gra jest WY-KUR-WIS-TA-!!! Super wątek główny, ekstra bohaterowie, piękna grafa, przeogromna swoboda, doskonała muza... Dla ludzi z Rockstara stojących za tym arcydziełem - wielkie brawa! :brawo: Panowie, jeśli nie posiadacie konsoli to albo kupcie sobie używkę za 300 zeta dla tej jednej gry, albo wyczekujcie z wywieszonymi ozorami premiery na PC - WARTO! Do tego stopnia warto, że postanowiłem przeżyć grudzień o chlebie, wodzie i zupkach w proszku, aby naprawić swoje PS3, kupić oryginałkę GTA V i rozpocząć "drugie życie" w sieci w tej produkcji...

 

A najlepsze - że mimo zakończenia wątku głównego, nie poczułem (jak zazwyczaj po skończonej "wielkiej" grze) swego rodzaju "pustki" w sobie, bo... zostało mi jeszcze do wykonania -naście skoków spadochronowych, kilkanaście "biznesów" do wykupu, które wiążą się czasem z bonusowymi misjami, misje poboczne od "dziwaków", randomowe wydarzenia generowane jak w RDR... Mówiąc krótko - wczoraj skończyłem GTA V, a dzisiaj - włączam je żeby grać dalej! ;)

 

No i nie mogę się doczekać aż dorwę grę na PS3, żeby przejść ją ponownie, wykonując kilka misji w inny sposób (w grze jednymi z misji są napady, które można przeprowadzić albo "z cichacza" albo "na Rambo") oraz może wybierając inne z trzech zakończeń. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam PS3 - dajcie tytuły jakiś MUST PLAY gier (najlepiej tych eksluzywnych z PS3 bo jeśli będzie również na PC to na pewno wybiorę PC)

Z tego co wiem na dzień dzisiejszy: Heavy Rain (i przypuszczalnie Beyond Two Souls), God Of War 3, na pewno Dark Souls (niby jest na pc ale sterowanie to jakiś średnio śmieszny żart), Mortal Kombat, Killzone 2 i 3 (chociaż FPSy na padzie to też jakiś żart, ale podobno z kontrolerem move działa b.dobrze)

Podajcie również (jeśli znacie) jakieś tytuły gier do dzieci (siostrzeńce) najlepiej na move ale nie musi być. Jakieś przygodówki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat masz na PC w lepszej oprawie graficznej i chyba z dodatkowymi postaciami z dlc, tzw. komplete edition

 

na PS3: Red Dead Redemption, The Last of Us, Uncharted; dla dzieci: Rayman Origins, LittleBigPlanet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(chociaż FPSy na padzie to też jakiś żart, ale podobno z kontrolerem move działa b.dobrze)

Ehh. FPSy na padzie to "żart" pecetowców których nie stać na kupno drugiego czy trzeciego sprzętu do grania więc wymyślają najróżniejsze teorie spiskowe żeby jakoś uzasadnić swój nieuzasadniony hejt. Gram na padzie w FPSy od dobrych kilku lat, nawet na kompie jak gram to podłączam pada. Więc to że FPSy na padzie to nie żart tylko tzw. bullshit. Granie na Move zapewne przypomina sterowanie na Wii - do którego też początkowo podchodziłem nieufnie, ale dałem radę w końcu jakoś ogarnąć. Mimo to pada uznaję za najlepszy kontroler do gier akcji, Move/Wiilot za bardzo "latają" po ekranie IMO.

 

Tak czy siak - na PS3 do ogrania koniecznie (oprócz już wyżej wymienionych):

- Resistance 1/2/3

- Uncharted 1/2/3

- Heavenly Sword

- Motorstorm 1/2

- Flower

- Journey

- Shadow of the Colossus HD

- Metal Gear Solid HD Collection

- Silent Hill HD Collection

- GTA V

 

Dla dzieci - cokolwiek co ma Ratchett and Clank w nazwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieci na ps3

-Rachet & Clank - cała seria, fajnie rozbudowana platformówka przygodowa

- Legend of the Guardians - lata sie sową

-Harry Potter

-Rayman < cała seria>

 

Jak juz jest troszke starszy to:

-Assasin's cread < zreszta cała seria jest fajna>

- Uncharted <

- Książe Persji

-Avatar

 

I reszta

-Space Marine

-F1 2011

-Need for Speed

-Grand Turismo 5

- Kill zone 2

-Polskie Siły Specjalne

-nail'd < motory i quady

-Home Front

-Rainbow six

-MafiaII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup abonament ps+ i gry masz za darmo. Po kilka na miesiąc. W grudniu Grid 2, Guacamelee! i Uncharted 3. Warunek? Grasz tylko wtedy jak jesteś w abonamencie i gry raz ściągnięte nigdy nie przepadają. Cena 60zł -3m, 200zł - rok. Zwraca się praktycznie po miesiącu, dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam kupno abonamentu ps+ jak mi sprzęt wróci z naprawy. Pamiętam że kiedyś można się było dzielić grami pomiędzy użytkownikami, wie ktoś czy to nadal funkcjonuje? Ostatnie wieści jakie o tym pamiętam, to że ograniczono możliwość dzielenia się do 2 użytkowników. I czy na gry z abonamentu ps+ też to działa?

 

A, i mam też pytanie-ogłoszenie: ma ktoś walającego się po strychu, niepotrzebnego Pegasusa?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

A, i mam też pytanie-ogłoszenie: ma ktoś walającego się po strychu, niepotrzebnego Pegasusa?? ;)

A mało to emulatorów jest? Swego czasu odświeżałem sobie wspomnienia z mojej prehistorii gier. Lepiej zostawić te wspomnienia w spokoju, bo można sobie je zniszczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,
A, i mam też pytanie-ogłoszenie: ma ktoś walającego się po strychu, niepotrzebnego Pegasusa?? ;)

A mało to emulatorów jest? Swego czasu odświeżałem sobie wspomnienia z mojej prehistorii gier. Lepiej zostawić te wspomnienia w spokoju, bo można sobie je zniszczyć.

:shock:

 

Nope, nie dla mnie. Konsole to moje hobby, uwielbiam starocie, mam całkiem niezłą nerd-stację i właśnie właściwie jedyne czego mi brakuje do "pełni szczęścia" to Megadrive i Pegasus; Megadrive mało u nas był popularny, za to Pegasusów było mnóstwo. Może ktoś ma niepotrzebny? ;) Może ktoś sprawi że mój "ołtarzyk oldskulu" będzie kompletny..? ;) Mam emulatory Pegasusa nawet na te konsole które już stoją pod TV, ale to nie to samo co samemu wdusić kartridż w trzeszczącą, plastikową obudowę... :P Dla mnie to trochę jak z winylami sprawa, można bez problemu ściągnąć mp3 z sieci, ale o ile lepiej "smakuje" mi odegrane z czarnego krążka...

 

Więc oznajmiam że mój gameroom z podziękowaniem przyjmie wszelki oldskulowy złom który u kogoś niepotrzebnie zalega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, co najmniej połowa z tego co napisałaś/eś (?) jest dostępna na PC. GT5 akurat mam bo była w zestawie z konsolą i lekko mówiąc tragedia. Te lepsze fury git majonez ale te "gorsze" wyglądają strasznie.

 

Jak się kupuje ten abonament? I co dokładnie z tego mam? Zapodajcie jakimś linkiem

 

edit: a tak btw ukończyłem God of war 3 (ukończyłem to złe słowo bo mam zamiar przejść jeszcze raz na najtrudniejszym) i dzisiaj zabrałem się za Heavy Rain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 - 9/10.

Heavy Rain ukończone - nie był to jakiś "kosmos" ale na pewno gra godna polecenia. 7/10

Grid 2 - 8/10. Niby wszystko ładnie pięknie ale czasem zbyt frustrujące

 

Wykupiłem/aktywowałem sobie PS+, i mam pytanie bo jednej rzeczy nie ogarniam. Gra miesiąca (obecnie Uncharted 3) jest dostępna 4free tylko w danym miesiącu czy przez cały okres subskrypcji? Drugie pytanie - kiedy się zmienia rotacja? 1go każdego miesiąca?

 

Co do samego Uncharted 3 - 10/10, świetna zabawa na długie godziny, i mowa tutaj jak narazie o samym singlu, reszty jeszcze nie sprawdzałem.

 

Jeszcze jedno pytanie - gra ktoś w Fife/PESa? Jeśli tak to w którą i dlaczego? :D Odpaliłem dema obu gierek i tak jak zawsze byłem za PESem tak w tym roku chyba odwrotnie... PES jakiś drętwy mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 - 9/10.

Heavy Rain ukończone - nie był to jakiś "kosmos" ale na pewno gra godna polecenia. 7/10

Przedziwne, ale o gustach się nie dyskutuje... GoW III to to samo co I czy II tylko z lepszą grafą, natomiast Heavy Rain - innowacyjny pod wieloma względami thriller z ekstra fabułą... Cóż, powtarzam sobie że o gustach się nie dyskutuje ale autentycznie mnie skręca coś w mózgu na wieść że ktoś GoW postawił wyżej niż Heavy Rain...

 

Nieważne.

 

Od piątku moje PS3 na chodzie więc zabrałem się za obczajanie co się działo na PSN przez te półtora roku jak mnie nie było. Na razie większość gier pożyczyłem bratu i teraz czekam aż odda, w międzyczasie ogrywam demka oraz nowość na PS3 - gry Free 2 Play. Z dem na razie ujął mnie Call of Juarez Gunslinger, do tego stopnia że chyba zainwestuję w pełną wersję, i Far Cry 3 Blood Dragon - z oczywistych, sentymentalnych względów.

 

Jestem też wyjątkowo pozytywnie zaskoczony Dust 514 - byłem przekonany że gra będzie gównem na miarę Planetside 2, tymczasem... jest całkiem przyjemna. Zdaje się że spędzę w niej trochę czasu.

 

No, a po nowym roku, jak zrobię zestawienie gotówkowe, to trzeba będzie zainwestować w GTA V i kilka ominiętych solidnych pozycji - Uncharted 3, Last of Us, Shadow of the Colossus HD... Cieszę się też że przy przedostatniej naprawie wymieniono mi płytę główną na tą pd PS3 60 GB, czyli mam kompatybilność wsteczną z grami z PS2 - zajebista sprawa!

 

Kupiłem też wczoraj w promocyjnym bundlu na PC kilka FPSów - owszem znaczna część to gnioty (Legendary) ale dwa tytuły na pewno "pocisnę" troszeczkę - Shattered Horizon (FPS w stanie nieważkości) i Dino D-Day (II WŚ + dinozaury = FUCKING AWESOME).

 

A, przedwczoraj przeszedłem z kumplem Golden Axe. Kuuuurde, jak ta gierka wciąga po tylu latach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×