Skocz do zawartości
Nerwica.com

chce umrzeć!


nusia5559

Rekomendowane odpowiedzi

Siemak jestem tu nowa mam nadzieje ze ktoś odpowie. zakochałam sie 4 lata temu powiedziałam mu co czuje ... nie mam z nim kontaktu od 3 lat i dalej za nim szlaleje, jego oczy uśmiech zapach wszystko w nim kocham. chociaż nawet nie byliśmy razem . Próbowałam wejść w coś innego ale nic z tego nie wychodzi. Po nocach śnije mi sie że mnie nienawidzi, odtrąca. Moje serce dusza rozum wszysko chce z nim być, ale on jest zajęty zaręczony. ma mnie gdzieś. A ja zrozumiałam ze nie mam prawa niszczyć jego szczęścia wiec odsunełam sie w cień. próbowałam już wszystkiego żeby zapomnieć... jeśli nie moge z nim być moje życie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. :D Ile czasu z nim osobiście spędziłaś zanim się zakochałaś?

 

 

to było jeszcze w zawodówce cała 1klasa. Często przesiadywaliśmy razem na przerwach gadając wygłupiając sie, potem jak ja chodziłam do drugiej to on skończył szkołe jeszcze kilka razy sie widzieliśmy. o mało nie zawaliłam egzaminów przez niego szkoła przestała sie liczyć. Tak mi zostało do teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemak jestem tu nowa mam nadzieje ze ktoś odpowie. zakochałam sie 4 lata temu powiedziałam mu co czuje ... nie mam z nim kontaktu od 3 lat i dalej za nim szlaleje, jego oczy uśmiech zapach wszystko w nim kocham. chociaż nawet nie byliśmy razem . Próbowałam wejść w coś innego ale nic z tego nie wychodzi. Po nocach śnije mi sie że mnie nienawidzi, odtrąca. Moje serce dusza rozum wszysko chce z nim być, ale on jest zajęty zaręczony. ma mnie gdzieś. A ja zrozumiałam ze nie mam prawa niszczyć jego szczęścia wiec odsunełam sie w cień. próbowałam już wszystkiego żeby zapomnieć... jeśli nie moge z nim być moje życie nie ma sensu.

Skad ja to znam. przezylem cos podobnego. Na zabój zakochałem sie w dziewczynie 5 lat temu i do dzisiaj o niej mysle. Takim uczuciem nie pałałem nawet do dziewczyn z ktorymi byłem w zwiazkach. No ale to jest własnie miłoś, przewaznie nieodwzajemniona, trzeba to przebolec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemak jestem tu nowa mam nadzieje ze ktoś odpowie. zakochałam sie 4 lata temu powiedziałam mu co czuje ... nie mam z nim kontaktu od 3 lat i dalej za nim szlaleje, jego oczy uśmiech zapach wszystko w nim kocham. chociaż nawet nie byliśmy razem . Próbowałam wejść w coś innego ale nic z tego nie wychodzi. Po nocach śnije mi sie że mnie nienawidzi, odtrąca. Moje serce dusza rozum wszysko chce z nim być, ale on jest zajęty zaręczony. ma mnie gdzieś. A ja zrozumiałam ze nie mam prawa niszczyć jego szczęścia wiec odsunełam sie w cień. próbowałam już wszystkiego żeby zapomnieć... jeśli nie moge z nim być moje życie nie ma sensu.

Skad ja to znam. przezylem cos podobnego. Na zabój zakochałem sie w dziewczynie 5 lat temu i do dzisiaj o niej mysle. Takim uczuciem nie pałałem nawet do dziewczyn z ktorymi byłem w zwiazkach. No ale to jest własnie miłoś, przewaznie nieodwzajemniona, trzeba to przebolec :D

 

 

Tylko ile można? co jakiś czas jest lepiej a potem wszystko wraca z podwójną siła. tylo ja już nie mam siły z tym walczyć nachodzą mnie głupie myśli., chce zeby sie odezwał napisał, cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jeśli to było prawdziwe to nigdy nie przejdzie. Zawsze bedzie sie pamietało. Ale jest tez dobra strona. Mozna sie do tego przyzwyczaic i sobie odpuscic. Docenic to co sie czuło, co sie miało. Pamietac tylko to co dobre a nie co zle.

 

 

dokladnie tak naprawde chyba kazdy kiedyś miał taka sytuacje. Tez kiedys sie zakochałem i wciąż ja kocham pomimo ze juz ta symboliczna ksiazka juz dawno na wysokiej połce:) Trzeba zyc dalej i liczyc ze spotka sie kogoś do kogo poczuje sie coś zblizonego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie odechcialo zyc....co z tego skoro jestem pieprzonym tchorzem...i nie potrafię ...

I muszę sie męczyć z sobą i ludźmi którzy mnie oszukali i wykorzystali ....

Popieprzone to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×