Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

idle, O to krótko :)

No droga. Zależy czy jeździsz na normalnym. Ale i tak moze warto zainwestować :D W ramach prezentu na gówniane święta :P

 

Po prostu maciek

No jak grzaniec to można wybaczyć tłumacząc że jest zimno itp :P Gorzej jak codziennie byś pił gorzałę ;)

Kompletny bezsens z tymi wróżkami :D Czasem można sie zastanawiać czy ludzie sobie robią jaja czy to na poważnie tak..

Jak można w to wierzyć? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, Dzisiaj miałam ochotę na uszka :D Nawet chciałam robić ;)

no radocha jest :D

Pamietam radość jak niszczyłam choinkę po świętach ;) była ścięta.. i bawiłam się w odcinanie gałęzi ;P i zrzucanie pozostałosci igieł :D

To była dobra zabawa!

 

Po prostu maciek, Aha, jak już piłeś, to lepiej pilnuj żeby nie uciekło Ci to spod kontroli.. bo może być gorzej zawsze.

Są teżinne rozrywki. Nie trzeba pić :P

One muszą być ładne :D Żeby ludzie ogladali xD Pewnie większość facetów tylko po to dzwoni by pogadać z tą idiotka:P A żona w kuchni , pewnie robi obiad..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałam kogoś fajnego w weekend, ale... nie spodziewałam się, że jemu się podobam, od dłuższego czasu :shock:

Chyba wszystko przemawia za tym, żeby się z nim nie wiązać: jest kilka lat starszy, ma dzieci, żonę, z którą jak mówi się rozstał.

Ale sama znajomość mnie interesuje i nie wiem co zrobić, żeby... było dobrze :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałam kogoś fajnego w weekend, ale... nie spodziewałam się, że jemu się podobam, od dłuższego czasu :shock:

Chyba wszystko przemawia za tym, żeby się z nim nie wiązać: jest kilka lat starszy, ma dzieci, żonę, z którą jak mówi się rozstał.

Ale sama znajomość mnie interesuje i nie wiem co zrobić, żeby... było dobrze :bezradny:

Pachnie mi to podstarzałym lowelasem/rozwodnikiem który to rozstając się z żoną postanowił się podbudować i (albo która go to kopnęła w d...), używając swojej szarmancji a także czaru postanowił wyrwać młódkę,Jako że to pan starszy,to i z doświadczeniem,klasą,stylem,kulturą,oh wow :105: .

Uważaj na starszych rozwodników,bo często pod płaszczykiem pana "oh wow,jakiż on dojrzały,stabilny,szarmancki inteligentny :105: ",czaić się może stary podrywacz i poszukiwacz "młodej dziury",ewentualnie czasem i niezbyt poważnie traktować cię może.

 

 

Ale może moje przemyślenia są mylne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czaić się może stary podrywacz i poszukiwacz "młodej dziury",ewentualnie czasem i niezbyt poważnie traktować cię może.

Niby twierdzi, że NoLife, a życie zna. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Poem z tego co wiem na liczniku ma 22.

Nie wiem,może ja też podchodzę zbyt "drażliwie" do tematu,ale też jak mi się wydaje 10 lat różnicy to już sporo,max 7 Imo to jest dość,ale cóż "Miłość nie wybiera" czy jak mawia przysłowie "miłość i sraczka nachodzą znienacka" (o tym drugim ostatnio się przekonałem,ale to na inną historię) :pirate:

 

Tak czy siak - Przezorność,ostrożność i dystans powinny być zachowane,Bo niejednokrotnie to są chłopy-bajeranty,tylko pod otoczką dojrzałości i stabilności się chowają :pirate:

 

Choć być może to generalizowanie z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Miłość nie wybiera" czy jak mawia przysłowie "miłość i sraczka nachodzą znienacka" (o tym drugim ostatnio się przekonałem,ale to na inną historię) :pirate:

 

hahaa1.gif

znam tę historię

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Poem z tego co wiem na liczniku ma 22.

Nie wiem,może ja też podchodzę zbyt "drażliwie" do tematu,ale też jak mi się wydaje 10 lat różnicy to już sporo,max 7 Imo to jest dość,ale cóż "Miłość nie wybiera" czy jak mawia przysłowie "miłość i sraczka nachodzą znienacka" (o tym drugim ostatnio się przekonałem,ale to na inną historię) :pirate:

 

a co? zakochałeś się? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×