Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, ale ja tez tak mam... zobacz, we wtorek odwolalam spotkania, mimo ze przez to musze pracowac w weekend i ogolnie troche zawaliłam to co było do zrobienia - ale w ogole nie dalam rady wyjsc z domu wtedy. Wiec jak czasem jest zle, ale czasem dobrze - to mysle, ze juz i tak dobrze :) I teraz tylko czekac, az tych dobrych dni bedzie wiecej i wiecej i wyprą te złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Przyznam szczerze zeby tylko nie jęczec ze i ja mialem wiele fajnych chwil w zeszłym tygodniu. Wsztyko to wypisuje w tym wątku "co dobrego mnie dzis spotkalo". Nawet przechodziły mi obajwy w miejsca gdzie je mam. Tak wiec bylo dużo pozytywów. Tylko z tym spaniem sie męcze. Tylko ze śrdnio śpię 10 godzin już za dnia i możne dlatego nie moge zasnąć w nocy. Czy wy spice tez tyle czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Hania dzisiaj masz taki dzień, ja tez nie mam lekko, sa dni zwatpienia ale sa i tez dni nadziej i czlowiej mysli po co tak wczesniej zle myslal. Kurcze Hania, ludzie z tego wychodza. Nawet u mnie na terapii grupowej sa tacy. Ale napisz czy sie cos konkretnego wydarzyło?

 

No i powiem Ci, ze lekarz tez nie chce mi zmienic leków. Jade na coaxilu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja zauwazylam, ze im dluzej spie, tym potem wiekszy problem wieczorem - co w sumie nie jest dziwne, no bo jak np. spales do 14, to potem ciezko zasnac np. o 12 - o tej to "padają" Ci co spali np. do 7 :)

Ja w poprzedni weekend zrobilam tak, ze wstalam o 8:00 (mimo, ze oczywiscie nie moglam spac w nocy), oczywiscie cała sobote byla tragedia, przesiedzialam w domu i czulam sie beznadziejnie (bo spalam ze 3-4h moze). Ale za to potem wieczorem zasnelam wczesniej i poki co utrzymuje sie tak, ze kolo 1 sie klade. Nieraz zasypiam od razu nieraz gdzies o 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, jakiej firmy bierzesz paro?

Pytam, bo bardzo mnie zastanawia czemu paro tak na Ciebie działa. Pamiętam, jak na początku mój lekarz nakazał mi zakupienie Seroxatu tylko firmy GSK. Powiedział, że odpowiedniki, mimo, że są dużo tańsze działają gorzej i on nie poleca.

Trudno mi powiedzieć czy to prawda czy tylko marketing, ale przypomniało mi się więc Ci piszę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Mnie sie tych nadprogmowch godzin snu zebrala cala masa. Moze uda mi sie dzis zasnac na klasycznej dawce leku.

Jade zaraz do znajomwgo, poadam i na moment odpoczne od tego. Szkoda mi Hani, ma dzisiaj trudny dzien.

 

-- 30 lis 2013, 20:19 --

 

hania33, Ale napisz czy coś się stało, jest jakies wydarzenie ktore wypowiedzilo Cie z rownowagi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×