Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się cieszyłam, że pierwszy raz od dłuższego czasu gdzieś wychodzę ze znajomymi i co? Było beznadziejnie. Ja jestem beznadziejna. Niby się pośmiałam i nagadałam ale to wymagało ode mnie jakiegoś strasznego wysiłku, żeby wymyślić coś do powiedzenia. W ogóle włączyło mi się coś takiego dziwnego jak kiedyś, że nie mogłam się skoncentrować na tym co ktoś do mnie mówi. No ale to nie jest normalne po 1 piwie... Znajomi chcieli tańczyć, ja nie chciałam więc wyglądałam na tym parkiecie jak pokraka. I jeszcze był tam facet tak podobny do ... :( gapiłam się na niego jak idiotka. Dobrze, że mi jego laska nie wpier.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, a ja nie lubię dużo pić. Chodzi o to, że wychodzę na prawdę bardzo rzadko i jak już wyjdę to się nie bawię za dobrze ;/ Wczoraj jak słuchałam znajomych to rozmyślałam o tym jacy są głupi. Jeszcze jakbym ja była jakaś mądra... Tak czy siak odechciało mi się imprezowania a to źle bo za niedługo już zupełnie stracę ze wszystkimi kontakt i zgnije sobie samotnie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1 też miewałem tak, że byłem w wielkim klubie ze znajomymi czasem z piekna dziewczyna koło mnie która cos tam mówiła i myslała ze ja ja słucham. Piłem sobie drinki. Patrzyłem na parkiet. Muzyka była tak głośna ze własnych mysli nie mozna było słyszec. Siedziałem i ciagle zadawałem sobie jedno pytanie:"Co ja tutaj robię?" Natomiast moi znajomi wyluzowaniu, używali sobie życia i cieszyli sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jakbym nie mogła wyluzować, razem z nimi rozmawiać o głupotach i cieszyć się że w końcu wyszłam z domu. Nieee, ja muszę siedzieć jak za karę. DLACZEGO?! Dlaczego nie mogę po prostu cieszyć się drobiazgami? Nienawidzę siebie za to ;/ Ciągle jakiś obojętny, zły humor, zupełnie nic mnie nie cieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jakbym nie mogła wyluzować, razem z nimi rozmawiać o głupotach i cieszyć się że w końcu wyszłam z domu. Nieee, ja muszę siedzieć jak za karę. DLACZEGO?! Dlaczego nie mogę po prostu cieszyć się drobiazgami? Nienawidzę siebie za to ;/ Ciągle jakiś obojętny, zły humor, zupełnie nic mnie nie cieszy...

Heh skad ja to znam. Mam to samo. Nic zupełnie mnie nie cieszy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, Znam to uczucie.. Tylko jak mi się poprawia ,to wszyscy pytają co się stało.. że się tak śmieję..

Ale to jest tak żałosne ,że aż śmieszne. Może to tych ludzi nie lubisz? Albo tego co robicie? ewentualnie gdzie..

Po prostu maciek, Czekolady próbowałeś?:P

idle, Że tak powiem. *uj mu w d* :P Jego strata ;)

Kiedyś też oglądałam pokemony ;) miałam nawet pokebole :D Nie ma w tym nic złego

Zabaw się , wyluzuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, Jak Cię uszczęśliwia to nie żałuj sobie :P Zawsze to mogło być coś gorszego. A plusem jest to że no.. poprawia koncentrację nawet, + większe wydzielanie endorfin. No i jeszcze psuje zęby :P Ale zawsze możesz kupić sobie szczękę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, Jak Cię uszczęśliwia to nie żałuj sobie :P Zawsze to mogło być coś gorszego. A plusem jest to że no.. poprawia koncentrację nawet, + większe wydzielanie endorfin. No i jeszcze psuje zęby :P Ale zawsze możesz kupić sobie szczękę ;)

Fajne podejście. Od czasu do czasu batonikiem sie uświadcze. Warto jednak dbac o linie. No i od słodyczy, jak słusznie zauważyłas, psuja sie zeby.

Warto np zjesc mandarynke w sezonie tak jak teraz. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×