Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem,czy moja psycholog by Ci przyznała rentę ;) za nic.Znam ją, od 10 lat i wiem jaka jest.A ja nie mam żadnych wymagań co do życia.Byle, było co zjeść,przeczytać i ciepły kąt do spania.

Ależ, jakie "za nic"? Jestem porąbany jak drewno na opał ;) A gdyby to nie wystarczyło, to odpowiedniej grubości koperta wszystko załatwi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś naprawdę nie może pracować, to ok. ale wyłudzając rentkę czułbym się już zupełnie jak ścierka do podłogi. 8)

praca, to jedna z nielicznych rzeczy, jaka mnie tu trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra nie warta świeczki - nie wiem ile wynoszą renty, ale chyba podobnie do emerytur, a już dawno sobie uświadomiłem po przeliczeniu ile mi będą wypłacali na starość, że na moim nagrobku będzie widniało "przeżył lat 67"... No, chyba że jakiś debil jeszcze bardziej podniesie poprzeczkę :/

 

Ja bym najchętniej nie pracował bo świat jest zbyt ciekawy i interesujący żeby marnować życie na pracowanie zamiast jego poznawania. Niestety realia są takie że nie jest mi pisane życie, tylko tak zwana egzystencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze wystarczy Ci miec po co nastawiać budzik..

to samo w sobie już dużo... ;)

to co to za zajebista praca?

zajebista nie jest (zarobki... 8) ), ale w lajtowej atmosferze, nie pobrudzę się, w trakcie słucham sobie muzyki, gadam z ludźmi, namiętnie palę epapierosa, jem i pije kiedy mi się podoba. 8) a polega ona na przewijaniu materiałów tapicerskich, sprawdzaniu jakości i wywalaniu braków, pakowaniu ich w rolki dla klientów. wstając rano mam poczucie, że chce mi się iść do pracy, jak dla mnie to już mały sukces. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha no grunt to miec gdzie i jak dorobic zeby nie musiec sie angazowac za bardzo w glupoty ;D ( jak w kelnerstwie np gdzie musisz total dbac o kazdy swoi krok )

 

chyba ze wystarczy Ci miec po co nastawiać budzik..

 

to samo w sobie już dużo... ;)

w opor.. :)

bez ironii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czuję, bym rentę wyłudził.Jestem chory i wszystko mam załatwione legalne , nigdy nie płaciłem nic w kopercie.Ale jak widzę, być w Polsce w wieku 36 lat na rencie,to gorzej niż być czarnym w RPA w czasie segregacji rasowej.Beata miała rację, tego nikt nie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja psycholog powiedziała mi,że to że jestem na rencie w wieku 36 lat będzie to nie zrozumiałe i nie akceptowalne przez społeczeństwo.Co widać na Forum.

 

To ci źle powiedziała, bo np. ja rozumiem i akceptuje to, że jesteś na rencie, ale nie rozumiem Twojego stylu życia, bo wcale takie być nie musi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jakas dziołha z urzedu? np niech rozdają prawiczkom laski z domu samotnej matki czy cos... odprawiczony prawiczej pokonawszy pierwszy szczebel piramidy na pewno ruszy do przodu i zarobi!

jak ekonomicznie to ekonomicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, Mówiąc poważnie?

NI mom zielonego pojęcia,dla mnie samego relacje z płcią przeciwną to czarna magija,wszycho zależy od każdego z osobna,co zrobi z swoim życiem itp,może jakiś tam czynnik losu ma znaczenie (ale jakieś głupio bawiąc się procentami.. z 5%?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha renta dla prawiczkow!

przeciez wszyscy znamy piramide maslowa - bez seksu nie mozna sie realizowac ani pracowac! :D

 

 

Nie wiem czy napisałaś to ironicznie czy na serio, w każdym razie jest to fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×