Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

jestem dzisiaj wykonczony. same pieprzone negatywy. obudzilem sie o i czulem sie dobrze pozniej wzalem sie za sprawe oplacenie pradu, bo dzwonila wlascicelka mieszkania ze nie oplacony, dzwonie to RWE zeby mi podali numer konta, ja jako wynajmujacy a oni na to ze musi sie skontaktowac wlasciciel mieszkania, mowie

ze nie ma mozliwosci a oni dalej to samo, dzwonilem do nich trzy razy liczac na to ze ktos mi poda numer konta na ktory mam wplacuc pieniadze a oni wciaz to samo. Wygenerowalo to we mnie mase zlosci i wyprawdzolo z rownowagi, czyje sie ta sytuacja wypalony, rozbity i wyprowadzony z równowagi,

 

-- 29 lis 2013, 22:38 --

 

Mnie tez czasami nawala pisanie postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oplacenie pradu, bo dzwonila wlascicelka mieszkania ze nie oplacony, dzwonie to RWE zeby mi podali numer konta, ja jako wynajmujacy a oni na to ze musi sie skontaktowac wlasciciel mieszkania, mowie

ze nie ma mozliwosci a oni dalej to samo, dzwonilem do nich trzy razy liczac na to ze ktos mi poda numer konta na ktory mam wplacuc pieniadze a oni wciaz to samo. Wygenerowalo to we mnie mase zlosci i wyprawdzolo z rownowagi, czyje sie ta sytuacja wypalony, rozbity i wyprowadzony z równowagi,

To jest magia generalnie. Do mnie niedawno przyszedł list w sprawie wyrównania, też mieszkanie wynajmowane. Data nadania - jakoś koniec października. Przylazł do mnie w połowie listopada. Najlepsze jest to, że cwaniaki, bo termin płatności okazał się być następnego dnia (po wyjęciu ze skrzynki, coś długo szedł ten list, dwa tygodnie) i dodali klauzulę, ze jako zapłacone liczą datę wpłynięcia pieniędzy na konto, a nie wysłanie forsy (ergo, data stempla pocztowego, jak to było na poprzednich wyrównaniach). Godzina 22, a ja kleję przelew. Szczęśliwie, bo załapało się na poranną sesję elixira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, Można ustawić żeby dostawać e-fakturę na maila i wtedy nie będzie problemów z pocztą (chyba że elektroniczną ;) ). A jeden czy dwa dni spóźnienia to chyba nie jest problem.

Nie, odsetki są na tyle małe w skali rocznej, że spoko. A elektronika nie było co ustawiać, dłuższa historia.

 

-- 30 lis 2013, 01:09 --

 

Tyle, że sam fakt takich zagrywek ze strony nie do końca wiadomo nawet kogo skutecznie mnie z równowagi wyprowadził, zwłaszcza ten zapis drobnym makiem, że liczy się data dotarcia mojej ciężko zarobionej kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, nie mam..kurcze a co urodzinki?

 

Tak :mrgreen: Starszy junior 2 grudnia ma, ale robimy dzis tort a jutro dmuchanie swieczek :D

 

-- 30 lis 2013, 07:34 --

 

:papa::papa::papa:

 

-- 29 lis 2013, 21:24 --

 

Ale nasz Pawelek ma sliczne oczy :105::105::105::105:

 

 

Nie widzialam :roll:

 

-- 30 lis 2013, 07:37 --

 

Hejka Wszystkim :papa::papa:

 

Ja dzis budziłam się co chwile w nocy, plecy mnie bolą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×