Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola* ,nie wiem ja jakoś ten internet dziwnie przeglądam :mrgreen: ,nawet nie myślę czy muszę przewijać czy nie,tylko po prostu jakoś tak to wszystko robie w amoku oprócz zwracania uwagi na treści które chcę przeczytać :).Może tak mam dlatego,że już się kompletnie uzależniłem od netu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ale można wypowiadać sie ale wszystko zalezy w jaki sposób sie to zrobi. To nie było miłe dla mnie zwyczajnie i tyle.

 

Lista problemów/próśb w sprawach technicznych

(data wysłania raportu do Naczelnego Administratora:30.12.2013 r.):

1. Zwiększenie podpisów do Maksymalnej liczby znaków 900.

2. Co do podpisu by można było wkleić obrazek o wysokości 100px a nie tak jak teraz jest 60px. Niektóre większe emotki wklejane z sieci trzeba celowo zmniejszać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robienie sobie z podpisów świecących choinek też mi się nie widzi. i bez żadnych osobistych wycieczek, bo to suabe. 8)

 

Zgadzam sie :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny86, Hm, uzależniona to ja też dawno jestem :P

A podpisy przeszkadzają mi szczególnie gdy przeglądam forum z telefonu , . Zresztą uważam jak 0Rh+ że nie o podpis tu przecież chodzi. Taka opcja istnieje, po to ,żeby wstawić odnośnik do swojego bloga czy wątku , ewentualnie napisać coś o sobie, ale krótko i zwięźle, a nie zabłysnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

Zaraz dostawię ta choinkę jak tak nalegacie. Nie ma problemu. Ze mną jak z dzieckiem. :D

 

-- 29 lis 2013, o 22:43 --

 

Rebelia,

O kurczę widzę, że mam wpływa na forumowiczów nie mały, bo wczoraj jeden z nich mi pisał, że mu się śniłem i zamawiałem prostytutki dla wszystkich w jego śnie. :lol:

 

*Wiola*,

No i co ? Khaleesi miała rację. Trzeba zwiększyć limity pikseli bo nie mogę wstawić choinki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×