Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D


Candy14

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. a jak ten chlopczyk C) sobie zgoli dziewiczy wąs,naprawi zęby, ściacha tą grzywke, przestanie mieć mine lamusa to bedzie pewnie ok!

 

moze zachowanie i oprawa wynikająca z dzialan takich czy dzialan owakich ma wiekzse znaczenie aniżeli anatomia! ha! milion dla mnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
p.s. a jak ten chlopczyk C) sobie zgoli dziewiczy wąs,naprawi zęby, ściacha tą grzywke, przestanie mieć mine lamusa to bedzie pewnie ok!

Chciałam to samo napisać. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan przystojniak jest siwetnie wyfotoszopowany.

Gdybym na żywo zobaczyła kogoś o takim odcieniu skóry jak pan na zdjęciu to zastanowiłabym się czy nie cierpi na argyrię, mam nadzieję, że u owego pana to tylko i wyłącznie efekt fotoszopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Kestrel, czemu pan B przeciętny? Bo ma duże, odstające uszy? :shock: Wielu facetów chciałoby być na jego miejscu, a Pan Przystojniak jest tak zwyczajnie przystojny (= nudnie przystojny), że aż głowa boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi daje do myslenia. Mam chyba jakiegos farta w zyciu bo ladna nie jestem a faceci sie mna interesowali i wiem , ze pociagala ich moja osobowosc.

Kolejna kobieta z zaniżoną samooceną :brawo: moja krew egejn ;p

Widziałem zdjęcie, jesteś ładna i masz świetną figurę, tylko pozazdrościć Mushroomowi i spierd...jak najdalej po tak wygłoszonym poglądzie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

I od kiedy patrzenie na atrakcyjniejszą osobę jest podłe

 

a od kiedy zaczyna się ten fragment w mojej wypowiedzi, gdzie tak stwierdziłem?

 

wściekać się może ktos na skutek permanentnego odrzucenia i to też jest naturalne, w końcu zawiść takiej osoby wobec atrakcyjniejszych jest naturalna.

 

wszystko jest naturalne, świadomość też jest naturalna, dlatego jeśli się nie ma co wściekać na to, że nie ma równości, bo to naturalne, to równie dobrze na nic można się nie wściekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, co do zachowań,charakteru itp - owszem zgadzam sie,mówiłem tu stricte o fizycznej stronie owych panów,nie mentalnej czy jak to nazwać :P

otóż ja i nie tylko staramy się wykazać iż nie jest wcale łatwą sprawą wzięcie na warsztat czegoś takiego jak : stricte fizyczna strona owych panow.

bo to co widzisz wokolo , w realu to nie tylko posąg z takimi czy innymi cechami :) czlowiek , dynamika, zachowanie, lamerstwo wypisane na twarzy albo intrygujące spojrzenie... to sie ciagle rusza, miesza z osobowoscia... styl ubierania...wrzysstko...

jak mam depresje wygladam źle. jak mam radosc zycia nagle ktos podchodzi i chce zagadac... jak to jest? hm ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę najbardziej się dostało Panu przystojniakowi, a Pan numer 3 został przez Was dzielnie wybroniony. I bądź mądry człowieku. :bezradny: Tyle, że w realnej sytuacji rzecz by się miała inaczej. Tak sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=vRo22PxUOI0][/videoyoutube]

 

długo się zastanawiałam czy ten facet jest przystojny czy nie... niby brzydki..cholera...ale fajny... umie mnie rozbawic ( to czasem daje plus 50pkt) i jest ogarniety w swoim pojeciu o sobie i mozgu ( prawdopodobnie ) wiec nie umiem spokojnie uznac go za nieatrakcyjnego...

 

-- Pt lis 29, 2013 6:03 pm --

 

jakby dac jego zdjecie to nie wiem czy fajny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest brzydki. nie moj typ i wogle. ale jednoczesnie nie jest zly ! wlasnie o tym mowie!

 

-- Pt lis 29, 2013 6:08 pm --

 

Autodestrukcja, bo kobiety nie są takimi wzrokowcami jak faceci ;)

chyba troche tak. mejbi.

faceci pobierają dane oczami i poprzez mózg wysyłają sygnał do członka czy w ogóle warto wstawać...

kobiety musze sie dobrze czuc przy kims lololol

ktos sie nie zgadza z generalizacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kobieta z zaniżoną samooceną :brawo:

alez nie! Reiben, moja samoocena w niczym nie zalezy od mojego wygladu. Lubie siebie bardzo taka jaka jestem i nieskromnie zauwaze, ze jestem zajebista nie bedac miss polonia :D

 

za reszte komplementow dziekuje :)

 

-- 29 lis 2013, 19:11 --

 

Autodestrukcja, bo kobiety nie są takimi wzrokowcami jak faceci ;)

e tam...a co my slepe? Tyle ze my widzimy rowniez potencjal a wy skupiacie sie na samym terazniejszym obrazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja,

chyba troche tak. mejbi.

faceci pobierają dane oczami i poprzez mózg wysyłają sygnał do członka czy w ogóle warto wstawać...

kobiety musze sie dobrze czuc przy kims lololol

ktos sie nie zgadza z generalizacją?

 

no przegięłaś trochę członka tą generalizacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

e tam...a co my slepe? Tyle ze my widzimy rowniez potencjal a wy skupiacie sie na samym terazniejszym obrazie

haha jak PSY! PSY zyją w swiecie wylacznie tu i teraz D:D:D:D

 

-- Pt lis 29, 2013 6:13 pm --

 

Autodestrukcja,
chyba troche tak. mejbi.

faceci pobierają dane oczami i poprzez mózg wysyłają sygnał do członka czy w ogóle warto wstawać...

kobiety musze sie dobrze czuc przy kims lololol

ktos sie nie zgadza z generalizacją?

 

no przegięłaś trochę członka tą generalizacją ;)

zadnego czlonka nie przegięłam. i don't give a fuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostym przykladem jest pan brzydal. Facet patrzy i mysli "rany co za qazimodo". A kobieta patrzy i mysli" no paskudny ale jakby tak mu aparat na zeby, inna fryzure, ciuchy i strzelic porzadnie w leb zeby mu sie wyraz twarzy zmienil na bardziej myslacy to cos by jeszcze z niego bylo " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, pan przystojniak jest siwetnie wyfotoszopowany. Nie ma co ukrywac ze milo popatrzec ale kazda kobieta o inteligencji parowki zdaje sobie sorawe ze nijak nie ma sie to do reala
.

W dzisiejszych czasach...fotoszopa to mus :D,ale pewnie i sam od siebie gość jest niezły (chyba)

 

Pan przecietny zdecydowanie by mnie zainteresowal. Ale moze dlatego ze w moim typie. Lubie sbrunetow z ciemna oprawa oczu.

Co do pana brzydala zdziwilbys sie co mozna z niego zrobic jak dostanie sie we wprawne rece specjalistow ;)

Ależ oczywiście że dbając o sylwetkę, i mając tabun speców od mody/kosmetyki można i z potwora z lochness uczynić "cudo" albo kogoś względnie zjadliwego,nie przeczę :mrgreen:

Aurora92, https://www.google.pl/search?q=normal+men&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=aNKYUvy_DoXJ4ASEpoHoBw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=802#q=normal+man&tbm=isch

Ot tajemnica rozwiązana,google tak pokierowały :pirate:

 

 

Czyli widzę najbardziej się dostało Panu przystojniakowi, a Pan numer 3 został przez Was dzielnie wybroniony. I bądź mądry człowieku. :bezradny: Tyle, że w realnej sytuacji rzecz by się miała inaczej. Tak sądzę.

To też mnie ciekawi,jakby to real zweryfikował.

Ewentualnie pan B wygryzł duet :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×