Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Tosia widze ze martwi Ciebie achowanie syna. Musisz wyluzować. To nie jest tak ze to on jest złosliwy ect. to wynika z jego zaburzenia. Nie brać wszytkiego do siebie bo tylko niepotrzebnie sie dołujesz

Ja sie boje ze sie stanie cos strasznego....konsekwencji sie boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz zaglądam :(cała noc i cały dzien grypa jelitowa, taka masakryczna :why: na nogach ustać nie moge, co wstane to prosto do toalety. Jutro miałam isc do pracy i na szczescie juz znalazłam zastepstwo bo w zyciu z domu do jutra nie wyjde. Dobrze ze mam pomoc od strony tesciow bo maż akurat dzis wyjechał do pracy, wraca jutro. Wiec tescie wzieli mi na szczescie córcie na noc, psa mi wyprowadza. chociaż taki pozytyw...Tabletek nawet nie biore bo na pusty żołądek to skończyłoby sie tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja to mam za zamiennik Escitilu i Afobamu.

 

Ta co mnie w szpitalu na izbie badała psychiatra za bardzo nic o depresji nie mówiła a tylko o nerwicy. Natomiast rozmawiając z rodzicami czy mężem to ostatnimi czasy bardzo izolowałam sie od nich :bezradny:

 

-- 29 lis 2013, 17:16 --

 

Natomiast jak byłam u psychiatry 15.11 to przepisała mi Depralin. To wszytko jedno i to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×