Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mam napadów głodu po miansy jak było w pierwszych dniach tej dawki

No a ja jak nie mogłam nic jeść przez sertralinę, tak teraz przez głupie 10mg miansy zjadłabym konia z kopytami :P W robocie trzymam sobie sucharki, ale chyba przejdę na jabłka :P W każdym razie słodycze smakują nieziemsko :?

Co mnie zadziwiło w tym leku to to, że w zasadzie nie potrzebuję już popołudniowej drzemki! Wieczorem 21-22 kładę się do łóżka i zasypiam w momencie. Ale jedno jest dziwne. Kiedy kładę się do łóżka zaczynają przechodzić mnie zimne dreszcze. Długo mi schodzi zanim się rozgrzeję. Ktoś wie dlaczego się tak dzieje? Mam to odkąd zaczęłam brać mianserynę. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz łączyć mianserynę z hydroksyzyną i ta hydro to może być dla Ciebie dobra droga do zejścia z afobamu. Próbuj go odstawiać po trochę, dziel tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażyłam wczoraj mirtazapinę na bezsenność, która spowodował zażywany SSRI. I tak wczęsniej spałam po godzinie dziennie, a dzisiaj spałam.... prawie 15 godzin i nadal jestem niedospana i sennna! mam dawkę 30 mg, ale wzięłam połówke czyli 15 mg...gdybym wzięła całośc to chyba bym spała 30 h...

Jak wy dajecie rade po tym funkcjonować, bo moim zdaniem sie nie da!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mirtazapinę ale w postaci REMIRTA ORO firmy Actavis.

Niby sie cieszę, ze pospałam w końcu po SSRI, bo miałam 5 dniową bezsennośc, ale czuję się fatalnie. 15 godzin snu, teraz jestem nieprzytomna, głowa ciężka, ogromne zmęczenie, mam czkawkę (?) i wrażenie od czasu do czasu, że zbiera mi się na wymioty:(:( nie jestem w stanie nic robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia dobrze mi się śpi, ale ja problemów ze snem nie miałem nigdy. Chociaż bardziej mnie usypia mirtazapina niż miansa.

 

Katarzynka40 działanie nasenne w ciągu dnia mija bardzo szybko, a poza tym im mniejsza dawka tym większa zmuła na tym leku, tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem totalnie przymulona po dawca 15 mg:( Senność mi zupełnie nie miaj, powiedzialabym, że pogłębia się niestety.

Na dodatek czuję jakieś specyficzne ruchy w żołądku, a czytałam, ze po nirtazepinie mogą byc mdłości i wymioty... mial ktoś takie sensacje żołądkowe?

Czuję się jak jakiś ćpun:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi nie wiem jak jest z mianseryną ale mirta na pewno tak działa. W wyższych dawkach dochodzi do głosu noradrenalina i lek często mocno pobudza.

 

Katarzynka40 dziwne to dolegliwości żołądkowo-mdłościowe bo mirtazapina to antagonista 5-HT3 i takie dolegliwości właśnie powinna łagodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84,

Może? Ale jestem totalnie przymulona, poruszam sie jak mucha w smole i jestem nieprzytomna:(

napisałam smsa do doktorka czy moge jeszcze zmniejszyc dawke odpisał mi, że oczywiście tak, ale pewnie organizm odrabia tygodniowy deficyt snu po esci stąd takie samopoczucie... nie wiem czy to prawda, czy sms na "odczepnego"...

dzieki miko84 za cierpliwość, ale moja juz mi sie kończy, stąd jestem nerwowa i wkurzona, że zycie mi ucieka a ja walcze ze skutlami ubocznymi.... a tu świeta za pasem!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×