Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej... niestety dziś spowodowałem pierwszą w życiu kolizję drogową :(

Straty niewielkie, ale mogło skończyć się o wiele gorzej.

Najgorsze (a może i dla mnie najlepsze), że po kolizji zero nerwów i trzeźwe myślenie. Teraz też to mnie w ogóle nie rusza. Kim ja do cholery jestem? Człowiekiem, który potrafi się kontrolować, czy maszyną bez uczuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie że tak powiem, tradycyjnie. Dołuję się swoją nieprzydatnością. Bałagan w głowie i tylko przeglądanie głupot w necie jakoś mnie trzyma w pozycji pionowej.

 

 

Też mam ciekawe myśli ,ale próbuję coś ogarnąć chociaż słabo mi idzie ale mówią nie wolno się dołować Jak JA SIĘ CIESZĘ ŻE TO OSOBY ŚPIĄ ;-)))

 

-- 29 lis 2013, 02:06 --

 

MONK.2000

 

A co ciekawego znalazłeś w tym necie bo strony mi się kończą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytasz co u mnie?

Postanowiłem, że mniej się będę rozczulać, a bardziej żył jakby było wszytko okej. Za dużo rzeczy robię pod kontem choroby.

 

Oglądał ktoś historię spinacza?

[videoyoutube=ooP49OR8q0U][/videoyoutube]

 

Mi zrobiło się przykro, bo był to mój ulubiony towarzysz w czasach Offica 97.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, aha robi sie cholera co raz zimniej. o ktorej wczoraj poszleś w kimę? Ty pewnie mysalales sobie ze wszcu już spią, a ja tez nie spalem. Dzisiaj pewnie bede mial lżej, bo ja nie moglem spac z tego powodu ze raz wczotaj mialem intensywny dziaj a dwa wiedzialem ze dzis nie bedzie lekii, ale okazal sie calkiem OK. Widzialm co pisales w "co sprawilo przyjemnosc". No to udanej lektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×