Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że nie wiem co robić - mam jutro psychoterapię, ostatnio zdezerterowałam..., i znowu nie mam ochoty iść, po prostu nie widzę sensu tego już, a poza tym zwyczajnie nie chce mi się, wolę sobie w domu przed kompem posiedzieć.... i co tu zrobić - nie wiem :why: jestem na siebie zła.... kurde, też tak miewacie?? z drugiej strony jak czuję, że to bez sensu, to może naprawdę sobie darować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że ludzie marudzą i uprawiają czarnowidztwo ponad wszelki rozsądek!!!!!!!!!!!!!

i chce mi się przez to krzyczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam magnolka, I po so się tym denerwować,czy gorączkować,malkontentyzm jest jak Towarzysz Lenin - wiecznie żywy,no odpuśćżesz sobie tę złość,wszak to piękności szkodzi :mrgreen:

 

kiedy nie mogę noooo!!! :D niektórzy chyba uwielbiają się umartwiać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie to, ze nic mi sie nie chce, na nic nie mam siły i to, ze moj doktorek nie chce mi przepisac zadnego porządnego antydepresanta, mam tylko amitryptyline w malej dawce, a w malych dawkach dziala ona tylko przeciwlękowo a ja potrzebuję porządnego kopa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, to jest poważny problem. :D

A mi z wyglądu jakoś bardziej XBO przypadło do gustu.

Z wyglądu oba sprzęty mi się podobają (chociaż wielu narzeka na design, twierdząc że wyglądają jak stare magnetowidy - dla mnie to właśnie plus, uwielbiam jeśli sprzęt elektroniczny jest kanciasty, zwalisty i czarny niczym moje skarpety) natomiast o ile z początku skłaniałem się bardziej ku kolejnemu Xboxowi, tak z upływem czasu zmieniłem zdanie. PS4 jest zarówno technologicznie mocniejsze, do tego tańsze, oraz nie odjeżdża w stronę "domowego centrum rozrywki" jak Xbox. PS4 wydaje mi się być "bardziej" konsolą niż XBO, który przy prezentacjach skupiał się na powiązaniu z telewizją, facebookiem... samymi rzeczami które mi się nie przydadzą. No i do tego dochodzą gry - exclusive'y Sony zawsze mi się bardziej podobały od Microsoftu (Killzone fajniejsze niż Halo, Uncharted fajniejsze niż Gears of War, itd). Nie jestem bynajmniej fanbojem, bo posiadam sprzęty obu firm.

 

Dodatkowym argumentem "na korzyść" PS4 jest to że wjeżdża dziś do sklepów, a XBO ma mieć u nas premierę za jakieś pół roku...

 

No nic, poczekam z roczek aż stanieje, albo jak się upewnię co do stabilności finansowej na początku przyszłego roku to pomyślę o wzięciu na raty... Na razie wysłałem swoją PS3 do naprawy, na to mnie jeszcze mniej-więcej stać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×