Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie tych waśni , do niczego dobrego to nie prowadzi .

Mam do Was wszystkich pytanie . Jedna dziewczyna powiedziala mi o swoim związku z mężczyzną, "że to taki lużny związek " . Do dzis nie wiem , co to oznacza. A brak mi było odwagi ,żeby jej się zapytać co to jest "lużny związek".

Raz zapytałem sie o to bliskiego kolesia co przez to rozumie , to mi odpowiedział ,że Parka "uprawia tylko seks dla obopulnej przyjemność" . Czy miał rację ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2,
Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny
Koncentracja na (...) przyjemnym ułożeniu sobie życia

Będzie przyjemnie jak nie wiem co. :hide:

Oj odniose się do tego.

 

Po prostu jestem nieszczęśliwy ''szukając" sobie dziewczyny,męczy mnie do,dołuje,to po prostu poniżające w pewnym sensie.Zaczynam stosować prostą zasadę,rób dużo tego co sprawia Ci radość i mało tego co Cie smuci.Ułoże sobie przyjemne zycie.Postaram się poprawić sytuacje na studiach tak żeby chodzić na uczelnie bez ciągłego lęku i stresu,być z rzeczami na czas,nie mieć jakiś dużych zalelości,mieć przyzwoite oceny i jakieś tam kontakty z ludzmi.Jak tylko to się uda rozejrze się za jakimś hobby i przyjaciółmi dla siebie,będę dalej dbał o siebie,zacznę regularnie siłownie i solarium żeby się sobie bardziej podobać i bardziej się lubić.Jakoś to będzie,a jeśli zostanę sam to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam stosować prostą zasadę,rób dużo tego co sprawia Ci radość i mało tego co Cie smuci.Ułoże sobie przyjemne zycie.Postaram się poprawić sytuacje na studiach tak żeby chodzić na uczelnie bez ciągłego lęku i stresu,być z rzeczami na czas,nie mieć jakiś dużych zalelości,mieć przyzwoite oceny i jakieś tam kontakty z ludzmi.Jak tylko to się uda rozejrze się za jakimś hobby i przyjaciółmi dla siebie,będę dalej dbał o siebie,zacznę regularnie siłownie i solarium żeby się sobie bardziej podobać i bardziej się lubić.Jakoś to będzie,a jeśli zostanę sam to trudno.

 

( Dean )^2, :great: ale przynajmniej cos robisz oprocz narzekania. Rezultatu nie mozna przewidziec ale nie bedziesz mogl powiedziec, ze sie nie starales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2,

Spoko, skoro takie życie wygląda w Twoich oczach atrakcyjnie i uważasz, że to Ci wystarczy to kontynuuj taki żywot.

 

Jednakże nie rozumiem co jest poniżającego w szukaniu sobie drugiej połówki :bezradny: . Dla mnie to jak najbardziej naturalne, tyle, że niezwykle trudne dla pewnej grupy osób.

 

rób dużo tego co sprawia Ci radość i mało tego co Cie smuci

Zasada niezła, tyle, w moim przypadku nie możliwa do realizacji. Smuci mnie samotność, tylko jak jej nie robić? ;) A tego co sprawia mi radość jest tyle co kot napłakał. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robi cała moja klasa. Bo jako klasa są przecież zwartą i nierozerwalną grupą ;) A że zapominają o moim istnieniu zupełnie mnie ignorując to nikt nie pamięta.

Jakiś czas temu ktoś napisał coś pokroju "to się wkręć z klasą". Ciekawe jak mam się tam wkręcić. W ich społeczność, w ich system wartości i w ich relacje, skoro zamknęli wrota już dawno i nie mają zamiaru otworzyć.

Ale przecież to nic takiego, w kółko będę słyszeć, że kłamię, dramatyzuję i z pewnością mogę z kimś popaść w dobre relacje, że niekoniecznie muszę być tak samotna jak jestem.

 

Wiesz co, ale prawdopodobieństwo, że powiedzmy 30 osób z Twojej klasy to debile i chłam, wcale nie jest takie małe, więc dla mnie samotność w takiej grupie nie graniczy z cudem, wyraźnie mówisz, że jesteś inna, niż oni. Po prostu czasem tak jest, przecież na klasie nie kończy się życie. Poznaj innych ludzi, przeto jesteśmy w Internecie, wielkim szambie złożonym ze świrów i samotników, zapewniam Cię, że po przefiltrowaniu hektolitrów g***a znajdziesz diament. Szukajcie, a znajdziecie, rzekł Pan. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że to kiepski kierunek

 

Żaden bardziej "humanistyczny" kierunek nie jest dobry ani zły. Po prostu dają Ci pewne podstawy i Ty musisz coś z nimi zrobić. Zaangażować się, a zaplanować swoją ścieżkę rozwoju. Mój kierunek jest uważany za maszynkę do ludzi z papierkiem. Każdego z nas pytali, co będziemy po tym robić i fakty są takie, że połowa z nas już na studiach ma plan na siebie, zajęcie, część zaczęła zarabiać "prawdziwe" pieniądze. Każdy inna branża, ale też każdy coś sobie z tego kierunku "wziął" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że to kiepski kierunek

 

Żaden bardziej "humanistyczny" kierunek nie jest dobry ani zły. Po prostu dają Ci pewne podstawy i Ty musisz coś z nimi zrobić. Zaangażować się, a zaplanować swoją ścieżkę rozwoju. Mój kierunek jest uważany za maszynkę do ludzi z papierkiem. Każdego z nas pytali, co będziemy po tym robić i fakty są takie, że połowa z nas już na studiach ma plan na siebie, zajęcie, część zaczęła zarabiać "prawdziwe" pieniądze. Każdy inna branża, ale też każdy coś sobie z tego kierunku "wziął" ;)

Po humanistycznym to bez znajomości co najwyzej wykładanie towaru albo kasa w Stonce. Kto bedzie miał farta to skonczy moze jako brukarz. A reszta na zmywak na zachód jak Towarzysz Pierwszy Sekretarz Donald prykazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×