Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was z nerwica walcze juz prawie 10 lat ,przewaznie male dawki SSRI i moge powiedziec ze szybko objawy mijaly a teraz jest inaczej co prawda biore ponad tydzien sertraline i nie widze zadnej poprawy ,mam calkiem inny objaw nerwicy niz zawsze to znaczy mam strach przed staniem w jednym miejscu ,mam wrazenie ze moje nogi nie utrzymaja mojego ciala ze sa slabe i zaraz sie przewroce ,tak samo jestem z chodzeniem sprzataniem ,chodze szybka bo boje sie przewroce i dostaje ataku leku,przez ta sytuacje boje sie chodzic !powiedzcie mi ze ktos tez mial taki objaw i mu minelo.?dodatkowo jak nigdy nie mam nawet iskierki dobrego nastroju ,wszystko robie z przymusu,uzupelniam tez wit d3 poniewaz mam niedobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :-)

 

-- 28 lis 2013, 15:18 --

 

Dzisiaj po raz pierwszy od bardzo dawna przespałam całą noc :-)))

Nie wiem od czego to zależy :bezradny:

I nawet udało mi się wyleżeć godzinę na fotelu dentystycznym :yeah:

 

Nie posiedzę dzisiaj z Wami, bo mały mi się rozchorował :-(

Uciekam podawać syropki i obiad.

Miłego i spokojnego dnia Wam życzę, Buziaki :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wczoraj pol dnia ten bol brzucha meczyl, na wieczor i w nocy bylo ok. Od rana troche bylam obolala (jakby miesnie brzucha mnie bolaly), ale teraz posiedzialam troche w pracy i znow troche mnie zaczyna bolec :( i juz oczywiscie stresa lapie, bo nie dosc, ze musze jeszcze wysiedziec tu ze 2h, to w dodatku potem jeszcze jakos do domu dotrzec... Wiec juz jestem na granicy lęku, ze tak powiem.

Do tego dochodzi mega senność co w ogole nie ułatwia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×