Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sobie takie ps3 kupila czy jakiegos x-boxa!!! :) ale telewizora nie mam nawet :(

Poza tym, troche bym sie bala, ze juz na dobre utkne w domu... Wy dobrze, ze te dzieciaki macie, to mozna korzystac z ich rzeczy :D

Ja na komputerze to bardziej: Age of Empires, Civilization, ostatnio gralam w zarzadzanie wiezieniem :D albo Call of Duty, ale to juz ostatnio nie.

Za bardzo mi sie laptop grzeje :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, ja w sumie od wielu lat juz nie ogladalam TV. Nawet tutaj poprzedni mieszkancy chcieli mi zostawic jak sie wprowadzalam, ale nie chcialam. Ale teraz jak zaczelam tak siedziec w domu, to wyszukalam na necie, i czesciej zdarza mi sie ogladac...

Ale za to od groma seriali ogladam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bo w tej TV tak naprawde nic nie ma :) Mi to komputer jest niezbedny do zycia i jak to mam to niczego wiecej nie potrzebuje...

Seriale i filmy ogladalm na kompie - poczatkowo troche mi brakowalo roznych programow, ale jakos przywyklam.

Niedawno okazalo sie, ze i tak wszystko mozna bez problemu na necie obejrzec.

 

Chociaz tak jak napisalam, po takim czasie za granica, to tak wlaczam sobie czasem, zeby jakas telewizja sniadaniowa leciala czy cos - i fajnie jest :) Moze jak wroce do Polski to jednak kupie TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak odkrylam na kinomaniaku, ze na bierzaco sa polskie seriale, to sie wciagnelam w kilka :)

 

Aaa przypomnialo mi sie - hania33, to cos dla nas :) Kiedys czytalam artykul, ze ogladanie seriali jest dobre, jak sie mieszka za granica daleko od wszystkich. Bo to daje poczucie, ze jest cos stalego, tacy bohaterowie ktorzy sa z nami :)) I czlowiek jak przez lata oglada jakis serial to juz ich zna dobrze i jak gdzies jest daleko, czy samotny czy cos, to wlaczy serial i czuje sie jak z takimi znajomymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×