Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, szukajcie z znajdziecie ;-).ale ja juz sam tak osobiscie nie szukam,wole zeby do mnie przyszla w najmniej oczeki8wanym dla momencie chyba :D a ja przezycia po tym zamrazaniu ?

Megi_, no slyszalem ze to fajna sprawa tylko to tez nie takie proste nie ? rozgrzewki i wogole zeby sie tam zanurzyc itd.

 

hania33, nie najglupszy pomysl :D moze czas zrobic w koncu poraz kolejny cos szalonego :D

mam lek wysokosci a jakis czas temu myslalem o jakims skoku ze spadochornem moze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja stópki też

 

-- 28 lis 2013, 12:43 --

 

platek rozy, :yeah: dobrze ze tak nie wyszłaś.

Ja przerobiłam trening odstresowujący na playstatnion i az mi sie rece trzesa zezmeczenia, ale niezle sie ubawiłam waląć pięściami w ściane :D

Megi masz gre KINETIC?

 

jest na x boxa. W ps masz move

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianwej, no 55% robi swoje!:) ja w koncu nie lyknelam bo wzielam kawalek benzo, bo taka oslabiona bylam, i balam sie ze za bardzo mnie trzepnie. Mialam odlac do malej buteleczki po kroplach i wziac do pracy, ale zapomnialam :roll:

 

No w kazdym razie, dotarlam do roboty! Po drodze, takie oslabienie, i niedobrze mi bylo, ze myslalam, ze sie porzygam gdzies po drodze :D

Ale dojechalam, w pracy juz troche lepiej,mniejsze oslabienie - ale spac mi sie chce jak nie wiem!!!!

 

hania33, ja Ci powiem - slodycze trzeba jesc, pizza ma duzo kalorii :) ryby to nie wiem czy tak duzo. Podjadaj jakies suzone owoce - ja sobie paczke fig suszonych ostatnio kupilam :) orzechy tez maja sporo. Jak zaczelam tak jeszc, to normanie chyba ze 2kg przytylam!! Chociaz teraz sie oposcilam troche znowu :( i wszystko poszlo chyba na marne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, noo ale powiem ci ze calkiem fajnie sie czuje po tym takim maluszku nawet :D.musze kogos poprosic o jakas dobre naleweczke swojska wogole :D tak co by byla na calkiem zly dzien ;-).

 

-- 28 lis 2013, 11:49 --

 

Megi_, ja to bym wyszedl pograc w pile :D ale poki co ciesze sie basenem i ta rehabiliatcje na ktora jezdze nie mysle wtedy o ncizym i skupiam sie na cwiczeniach ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×