Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa Marlena ts


Marlena ateistka

Rekomendowane odpowiedzi

Ani odczuwana psychicznie płec ani orientacja seksualna, nie ma nic wspólnego z natręctwami tak było u mnie. Sorry że tam mało pisze ale nie mama stałego łącza i chodze jednynie do kafejki stałę łącze będe mieć dopiero po feriach . Dzięki za wsparcie :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:40 pm ]

To co innego, raczej sobie wmawiają, że są hetero, a potem dochodzą do wniosku, że siebie nie oszukają...

 

czyli gdybym była homo, ts, czy jakimś pedofilem to bym o tym wiedziała ? ;)

no a moja wyobraźnia mi teraz płata figla, że skoro można sobie wmówić że się jest hetereo, to może ja sobie wmawiam, skąd mam wiedzieć czy nie jestem np. homo? może dobrze się maskuję... ech z tym cholerstwem (natręctwami) same problemy

 

a i jeszcze mam odwrotnie, zastanawiam się czy mozna wmówić sobie bycie np. homo czy jakąkolwiek postacią które wymienilam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:13 pm ]

ane23

ja tez nie wiem czy jestem les czy sie nakrecam i zycie mi przez to przez palce ucieka bo nie jstem siebie pewna

terapeutka uwaza ze jestem hetero a ja wcia zmam watpliowosci

 

marlena witam na forum:)

no to jesteśmy dwie, i o ile to mi niezbyt przeszkadza, a tyle myśli ze moge mieć skłonności sprawiają że boję się mieć dziecko mimo że bardzo tego pragnę.

 

czyli scrat, teoretycznie mogę sobie wmawiać że nie jestem homo a jestem. tak ?[/qu ZAlezy do kogo czujesz pociąg np ja też miałam myśli jestem satanistka i tak w kółko to wydaje mi się że ty jesteś hetero a to drugie to jest natręctwo wbrew twojej woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAlezy do kogo czujesz pociąg np ja też miałam myśli jestem satanistka i tak w kółko to wydaje mi się że ty jesteś hetero a to drugie to jest natręctwo wbrew twojej woli

 

czyli ze mysli o tym ze moge być homo czy ts są tylko natręctwami? A osoba mająca nn wciela swoje mysli w życie? słyszeliście o takim przypadku? bo moze tak sobie coś wmówie ze tak sie stanie? czasem boje sie ze przestane sie kontrolowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ane23 ja nie wiem co powiedziec ,ja jakbym sobie juz wmowila ze jestem les przez to boje si espotkac z facetem ,boje sie zwiazac ze wyjdzie wtrakcie ze jestem les i co w tedy zraie go co mu powiem wtedy ...a wlasnie jest jeden na uwadze ktory chce sie spotkac

 

taaa też mam takie coś, że w trakcie, albo jak już będę miała dziecko wyjdzie że jestem homo, ts czy np. pedofilem, i co wtedy? żyję w ciągłej niepewności, jak o tym nie myśle jest OK, a jak mi sie przypomni to nie mogę skończyć swoich rozważań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×