Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet :mrgreen:

Różnorodność to podstawa dobrego seksu, nie wyobrażam sobie żeby całość zamknęła się w jednej pozycji i tempie ;)

 

Chyba powinniśmy założyć klub romantycznych swingersów 8)

 

khaleesi, W PRZÓD - W LEWO - W PRAWO -W TYŁ - byle tylko kolejności nie pomylic :mrgreen:

Brzmi jak kod na nieśmiertelność w grze :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Może zacznie recytować Pana Tadeusza...

Mickiewicz ma fragmenty bardziej pasujące do sytuacji: "Wstąpiłam na działo..." 8)

Ta, a facet, kiedy dowiaduje sie o niechcianej ciazy partnerki seksualnej: "Nam strzelac nie kazano" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Nie jest i nie będzie potrzebny :pirate:

Jak to nie - patrz, 15 lat po tym jak go męczyłem na lekcji - przydał mi się do skonstruowania wyszukanej, seksualnie podtekstowej wypowiedzi... :lol: Być może gdzieś, ktoś, przeczytał to, uśmiechnął się na chwilę - czyż nie było to warte tych zaledwie 45 minut tortur..? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda i ja nie myślimy o ślubie.Za co byśmy żyli,jesteśmy psychicznie chorzy.Mamy tylko renty.A ja i ona nie mamy bogatego wujka w dużym mieście.Magda mi mówi,że najpierw koledzy potem się zobaczy.Może to oznacza seks.Ale się nie cieszę zawczasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rencie z powodów psychicznych jestem od 2004 roku.Wcześniej byłem na stażu w melioracji ( ktoś wie ) jak miałem 18 lat.I powiem prawdę do roboty mi się nie spieszy.Wolę być na rencie i cały dzień czytać książki.

 

I nie zamierzasz tego zmienić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×