Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Artek222, przez całe życie chcesz uciekać przed stresem ? Tak się nie da na dłuższą metę, chyba, że kosztem własnego zdrowia. Nie mieszkasz na bezludnej wyspie bez kobiet.

Jestem przekonany, że w rozmowach z innymi kobietami (np. w innych sklepach, czy pracy) również jesteś spięty. Skoro i tak ten niepokój Ci towarzyszy, dlaczego nie chcesz go zwalczyć ? A zwalczyć go możesz poprzez poznanie jakiejś dziewczyny i przekonanie się, że to tylko Twoja wyobraźnia każe Ci się bać.

Może warto, byś udał się do specjalisty po leki czy na wygadanie się.

Przestań uciekać, zacznij walczyć o siebie i swoje szczęście w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artek222, przez całe życie chcesz uciekać przed stresem ? Tak się nie da na dłuższą metę, chyba, że kosztem własnego zdrowia. Nie mieszkasz na bezludnej wyspie bez kobiet.

Jestem przekonany, że w rozmowach z innymi kobietami (np. w innych sklepach, czy pracy) również jesteś spięty. Skoro i tak ten niepokój Ci towarzyszy, dlaczego nie chcesz go zwalczyć ? A zwalczyć go możesz poprzez poznanie jakiejś dziewczyny i przekonanie się, że to tylko Twoja wyobraźnia każe Ci się bać.

Może warto, byś udał się do specjalisty po leki czy na wygadanie się.

Przestań uciekać, zacznij walczyć o siebie i swoje szczęście w życiu.

 

 

 

nie mam problu z rozmawianiem z tą koleżanką , tylko że problm zaczyna się gdy chciała przyjść do domu . ( bo przez bardzo dawno nżadnej nie zapraszałem ( koło 7 lat )

 

 

a co do specjalisty to nic on nie wymyślił ..

 

 

do koleżanki będę się odzywał ( bo z tym nie mam żadnego problemu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artek222 =>wiez że God's Top 10 ma racje.... trzeba działaą c, jeśli nie wiesz jak działac jak zachowaywać się przy kobietach to , poćwicz. poćwicz swoją postawę, ja załóżmy na studiach mam taką możliwośc delikatnie poflirtowac.. bardzo delikatnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge sobie wyobrazic jak sie teraz czujesz po czyms takim, ale gratuluje Ci, z ze nie placzesz po nim. Nie warto dziewczyno nigdzie nie jest napisane, ze milosc to latwa sprawa. Z tym tez trzeba uwazac radze Ci znalezdz sobie jakies ciekawe hobby zeby wogule o nim nie myslec, a poza tym wyciagnij nauczke z tego. Baw sie poznawaj nowych chlopakow i dokladnie go wybadaj zanim sie znowu zaangazujesz w zwiazek. My faceci nie roznimy sie tak strasznie od Was wiec rozszyfrowanie osoby plci przeciwnej tak naprawde nie jest takie trudne. Ale pamietaj uwazaj na wszystkich i ucz sie na bledach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że większość mężczyzn to bydlaki. To samo mogę powiedzieć o kobietach. Miałem taki incydent, z pewną "dojrzałą psychicznie" dziewczyną. Jestem miły, delikatny, uczuciowy, romantyczny i dbam o to żeby ta druga połówka zawsze była szczęśliwa. Jak ta to zrozumiała, to zaczął się horror, robiła co chciała. Olała mnie, ale chce być ze mną. Niby do mnie coś czuje ale robiła mi tyle przykrości... Aż w końcu odszedłem... popadłem w depresje. Teraz wiem że to nie była dziewczyna dla mnie... I to nie pierwszy raz kiedy przejeżdżałem się na mojej pokorności... i próby obdarzenia jak największym szczęściem kobiety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artek222 =>wiez że God's Top 10 ma racje.... trzeba działaą c, jeśli nie wiesz jak działac jak zachowaywać się przy kobietach to , poćwicz. poćwicz swoją postawę, ja załóżmy na studiach mam taką możliwośc delikatnie poflirtowac.. bardzo delikatnie....

 

 

 

i tak ta znajomość z tą koleżanką, były same przeciwieństwa - więc nie mogło być coś więcej .

 

ona jest szczupła, wysoka, ma 21 lat , itp, ona lubi imprezy

 

ja byłem od niej niższy , trochę przytyłem i mam 27 l , jestem spokojeny

 

i jeszcze wiele takich porównań by mogło być , - więc zanim znowu się bym rozczarował, to wolałem wcześniej zakończyć znajomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem przeciwieństwa się przyciągają.

Poza tym najwidoczniej jej takie różnice nie przeszkadzały, skoro próbowała nawiązać z Tobą znajomość.

Próbujesz teraz wyszukać jakieś przeciwności, które by Cię usprawiedliwiły w Twoich oczach po tak podjętej decyzji. Realnie oceniając, to nie ma żadnych przeciwieństw dyskwalifikujących Waszą znajomość.

Ale to Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dgore poczytaj wczesniejsze posty w tym dziale. na byciu miłym delikatnym i pokornym daleko nie zajedziesz...

Nie próbuj ich obdarzać szczęściem. Jak będziesz "męski" to one same szczęśliwe będą. :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:43 am ]

wolałem wcześniej zakończyć znajomość

 

No i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego kogoś nie słucham Tromgenn ( więc jego odpowiedzi nie wzracam uwagi ).

 

ponieważ ten ktoś pisał prywatnie na gg , i mu się nie spodobało że nie chcę z nim rozmawiać i jego nr. gg zablokowałem .

Ponieważ tylko rozmawiam na gg ze znajomymi, których znam na codzień.

Często do mnie pisał , więc to mnie denerwowało , więc go zablokowałem.

 

 

-----

 

a co do tej koleżanki , to nie wiem co dalej robić, wiem że na pisałem że zrezygnowałem z niej znajomści ( tylko o tym jej nie powiedziałem ).

 

ale ciężko z nią będzie zakończyć znajomość , bo się do niej zdążyłem przyzwyczaić . nie wiem co robić.

 

 

Z jednej strony chcę zrezygnować ze znajomości z nią , a z innej strony nie protrafię trego zrobić .

 

nie wiem co robić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz w sobie hodował trzy miliony wątpliwości, to istotnie nie masz szans, bo sam je sobie odbierasz, nie próbując z nich skorzystać. :roll:

Zaproś ją w końcu do domu na seans filmowy. Pogadacie sobie o filmach, pośmiejecie się , będzie miło ;)

Jak nie zrobisz nic, to ona Twoją dziewczyną nie zostanie, a jak podejmiesz próbę, może akurat zostaniecie parą. 8)

To Twój wybór, nikt go za Ciebie nie podejmie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często do mnie pisał , więc to mnie denerwowało , więc go zablokowałem.

 

Tylko raz do Ciebie pisałem, raz gadaliśmy, nie ściemniaj. A wkurzyłem sie bo chciałem ci pomóc, a ty mojego nr nie chciałeś zapisać i tyle.

 

Słuchaj tych co ci doradzają bo ja już przestałem słonko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zakochanie się kobiety w brzzydkim facecie wiąże się z cudem.

 

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko tacy którzy o siebie nie dbają lub nie mają na to możliwości chociażby finansowych.

Ale to jeszcze nikomu nie utrudniało bliskich kontaktów z płcią przeciwną.

 

Ty akurat masz inny problem, nie z Twoją brzydotą lub nie, tylko ze sobą, z samoakceptacją, o czym już nie jeden raz rozmawialiśmy.

Pozwól, że kobiety zadecydują o Twoim wyglądzie, ok ?

Ale jak będziesz siedział ciągle w domu, to chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że nawet nie dajesz im szansy ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Mam problem z brzydota-bo jak najbardziej obiektywnie musze stwierdzic że jestem brzydki gruby i mam pryszcze na gębie których nie potrafie się jak narazie pozbyć.

 

2.

tylko ze sobą, z samoakceptacją, o czym już nie jeden raz rozmawialiśmy.

Nad tym juz pracuje.Wierze że uda mi sie w siebie uwierzyć

3.

Ale jak będziesz siedział ciągle w domu, to chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że nawet nie dajesz im szansy ? ...

No to wymień miejsca w które mógłbym isć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że człowiek nerwica aktualnie nie powinien próbować podrywu, bo to nie ma sensu. Tylko się chłopak rozczaruje i jeszcze bardziej zdołuje. Dopóki nie będzie miał czegoś do zaoferowania, to żadna go nie zechce, nawet z desperatkami lecącymi na kogokolwiek kto da im jakąś szansę może mieć problem. Najpierw musi być jakaś zmiana w zakresie wyglądu, a przedewszystkim charakteru, a dopiero potem można iść na podbój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi być jakaś zmiana w zakresie (...) charakteru, a dopiero potem można iść na podbój.

Albo Anand22 się zmienia, albo ja ramoleję z wiekiem, w każdym razie z tym nieco przyciętym cytatem zgadzam się.

człowieku nerwico, nie ma wielu kobiet, które zniosą Twoje ciagłe lamenty jaki jesteś "beee", bo kłamcy nie są lubiani ! A to, co o sobie opowiadasz to kłamstwa (zwłaszcza w zakresie wyglądu). Uśmiechnij sie do ludzi, rozluźnij, a oni postąpią dokładnie tak samo względem Ciebie. Podejmuj próby kontaktu z innymi, a z ewentualnych porażek wyciągaj wnioski inne, niż dotąd ("nie udało się, bo jestem beee"), wyciągaj wnioski, co powinieneś zmienić, by kolejnym razem było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God's jeśli uważasz, że człowiek nerwica nie jest brzydki, to jak Twoim zdaniem wygląda brzydki facet? Brzydki to taki, który nie ma nosa albo ust :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja radze człowieku nerwicy poraz kolejny - zacznij ćwiczyć. Zobaczysz że jak poczujesz siłę w łapie to odrazu będziesz bardziej pewny siebie;) Widziałem twoje zdjęcie i masz predyspozycje do tego. Nie chodzi wcale o to żebyś jakoś specjalnie się odchudzał, jeśli ważysz coś kolo 90kg przy wzroście kolo 180cm to jest bardzo dobra waga. Sam chciał bym tyle ważyć:) Brakuje mi coś kolo ponad 25 kg:P

Jeśli nie chcesz chodzić na siłownię to kup sobie na początek hantle, pozniej możesz dokupić ławeczkę ze sztangą. Jeśli nie wiesz jakie ćwiczenia wykonywać to w internecie jest sporo przykładów. Na efekty trzeba czekać długo i być wytrwałym, ale zobaczysz że jak bedziesz szedł ulicą pewnym krokiem, z głową podniesioną do góry to cwaniaczki stojące w jakiejść grupce nawet nie odważą się do ciebie wtedy podejść.

Moim zdaniem to jest naprawde dobry krok do tego abyś uwieżył w siebie. Mi przynajmniej to pomogło troche. Sam niedługo zamierzam powrócić do ćwiczeń.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anand22, odpowiem Ci cytatem: "mężczyzna powinien być ciut piękniejszy od diabła, a kobieta niemal tak piekna jak anioł" :D

Nie ma wg mnie czegoś takiego jak "męska uroda". Każdy facet, który jest czysty, zadbany i potrafi wywrzeć dobre wrażenie na kobiecie, ma szansę na związek. Tyle, żadna wielka filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anand22, odpowiem Ci cytatem: "mężczyzna powinien być ciut piękniejszy od diabła, a kobieta niemal tak piekna jak anioł"

Nie ma wg mnie czegoś takiego jak "męska uroda". Każdy facet, który jest czysty, zadbany i potrafi wywrzeć dobre wrażenie na kobiecie, ma szansę na związek. Tyle, żadna wielka filozofia.

 

zgadzam sie z "menszem" ;) , nie liczy sie tylko wyglad wazne zeby facet byl zadbany , ale tak naprawde duze wrazenie robia na kobietach faceci z duza pewnoscia siebie ( no w granicach razsadku) z poczuciem humoru takze na swoj temat. Czasem kobiete mozna uwiesc nawet slowem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×