Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

Ej... to mój tekst :Dtyle że zamiast 'dziewczyna' dałabym 'facet' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

Ej... to mój tekst :Dtyle że zamiast 'dziewczyna' dałabym 'facet' ;)

 

:mrgreen: Widzisz? bratnia dusza 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Ej... to mój tekst :D tyle że zamiast 'dziewczyna' dałabym 'facet' ;)

Ty lepiej pracuj nad tym anonsem. Byś przełamała tą serię męskich ogłoszeń, a nie. Byłaby jakaś odmiana. No i przyznam szczerze, że ciekaw byłbym reakcji ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Kestrel, no weź.. :P czekam na moment kiedy będę mogla Ci dać tego obiecanego kopa w tyłek za te pisanie bredni.. 8)

 

 

A jak kobieta się nie stara to pozostają jej 4 ściany i pluszowy miś. 8)

Dokładnie. :?

 

 

rotten soul nie teraz, bo właśnie kołuję sobie dostęp do neta na uczelni i robię plan dnia. :lol: Mam zamiar poodkrywać wreszcie jakieś niezwykłe miejsca w Gdańsku. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

Mój mózg na szczęście nie obsługuje potrzeby kochania i bycia kochanym, bo i tak by mnie żadna nie chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×