Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, tak, byłam w klinice w Szczecinie. I szczerze to nie mam żalu do tej instytucji - tam było jak w sanatorium, jak dla mnie świetna atmosfera, ale... mało uwagi przykładali do tego, jak się zachowuję w ciągu dnia, czy nie mam/mam natręctwa, w pewnym momencie ktoś mimo moich usilnych narzekań i zeznań innych pacjentów o tym, że ciągle latałam do łazienki z ręcznikiem i mydłem, chciał zmienić moją diagnozę negując całkiem nerwicę natręctw... No i te moje serducho - EKG było kiepskie, odstawili leki które mi podawano od początku pobytu i zostałam z sertraliną, bo "jest bezpieczna kardiologicznie". Cieszyć się z matury to jakoś nie mogę, bo na studia nie poszłam :/ A zadowolenie ze zdanego prawka (zdałam 7.11 za czwartym podejściem) jest i tylko chyba to mnie podtrzymuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, prawko robiłam dla siebie, nie to co matura - "bo trzeba". Gdyby mi teraz ktoś dał auto, to od razu nie myśląc wsiadam, tankuję po drodze do pełna i jeżdżę do przysłowiowego "porzygu" xD Taki fajny sposób na ucieczkę, a jednak póki co nieosiągalny... Póki co to siedzę z dylematem pt. "Iść do tej łazienki, czy lepiej nie ryzykować spędzenia tam 3 h?" -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłam przed chwilą na eksperyment, gdzie do przezroczystej butelki wrzuciło się zapalony papierek, a na szyjkę butelki stawiało się ugotowane jajko. Po chwili jajko zostało wciągnięte do butelki i nie potłukło się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×