Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

adrianwej, nie wydziwiaj!!! 5 miesiecy po terminie, to tyle co nic :mrgreen: - to na alkoholu to ja podejrzewam, ze w ogole sie nie psuje - jak wódka :D tylko musieli napisac pewnie jakas date.

 

-- 27 lis 2013, 21:59 --

 

ja tylko troche łyknełam, ale już sie lepiej czuje :)))) Trzeba bylo to zrobic z rana... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie tylko obawiam, bo kiedys jak zaczelam pic tą nalewke tak regularnie, w celach lecznicych, to po jakims czasie wystapily u mnie straszne kołatania serca - ale takie jakich nigdy nie mialam - 24/h - i porzucilam picie, butelka schowana w szafie... Ale tak od czasu do czasu pewnie nie zaszkodzi, bo szkoda, by sie zmarnowalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mnie znowu intensywny dzień, pojechałem kolo 21 do znajomego w hotelu czułem sie taki pobudzony ze ledwo siedziałem w na krześle, ale mi to po jakims czasie minelo, do jakiegos naturalnego poziomu. Później cos tam ogladalisy w TV, i bylo ok, ale kolaga byl zmęczony to zasnal, wtedy zaczlem sie nakrecac, no i czekalmy jak ogłoszą wyniki tej bitwy o mieszkanie, no i nie moglem sie doczekac. W końcu mowie - Maciek jedzmy do tej knajpy bo przez te reklamy sie nie doczekamy. Ten wskoczyl w ciuchy i pojechaliśmy do Gnizada Piratów, przez caly dzień dzis myślelam ze tam bedzie cholerny hałas i cieżko ten hałas zniose.

A tutaj sie okazuje ze halasu nie bylo, byl tylko grajek i spiewal wcale nie głośno. No i cale nakrecaie zmarnowane. Później o dziwo wszytkie objawy minely, czulem sie spokniej w miare i dobrym humocze. To juz drugi dzień dziś jak nie mam objawów w miejscach w których je zazwyczaj mam. Pierwsze piwo leszek bezalk. wypilem w dorym miare humorze. Później poszedłem po drugie jakis gosci zamawiał piwo dwie wodki, wkurzyłem się tym czekaniem i nerwy wróciły, no to znowu nie moglem sie doczekać aż wyjdziemy z knajpy, z tej knajpy to znowu jazda po drodze na stacje benzynowa, tam znowu nasilenie objawów, w koncu zawiozlem go do hotelu i wrocilem na Mokotów. Kurcze bardzo intensywny dzień dzisiaj. Niby takie zwykle rzeczy, ale na mnie do dużo. Jak wróciłem to bylem mega rozkołatany.

Teraz probóje się uspokoić.

 

Jak Wam mija wieczór?

 

-- 28 lis 2013, 01:58 --

 

hania33, Muli cie troche i ta paro albo moze i pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dramat bo nasilaja ja hormony i teraz mobemid, jak tak dalej bedzie to wyciagne kopytka. :o

 

-- 28 lis 2013, 09:27 --

 

Chce slonca , inaczej uschne :?

 

-- 28 lis 2013, 09:29 --

 

A jeszcze dzis ciocia dzwonila i mowila mi wpasnie kazanie , ze jestem w wieku gdzie powinnam zyc najintensywniej a ja siedze i gnije w domu :cry::cry::cry: jakbym ja nie chciala zyc normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×