Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

spotkanie z ex nie należą do przyjemnych chociaż zależy w jakiej atmosferze się rozstało :D

hihi tylko gorzej jak sie oficjalnie nie rozstało,a tylko roszeszło sie po kościach :mrgreen:

ja sie rozstałem w dobrych relacjach, moze nawet w przyjazni, ona ma nowego od dawna a ja nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ale mozesz powiedziec ze nie wirtualna ino realna :)

 

Misku co sie stalo? dol? a bylo lepiej....

 

-- 27 lis 2013, 20:15 --

 

tosia2, hmm no troszke piszemyz e soba ale zapraszamy serdecznie , gadaj z nami :)

 

-- 27 lis 2013, 20:16 --

 

aaaa nogi mi wykrecac zaczelo po leku...... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grażyna Mobemid #

 

Witam, biorę lek od czterech dni, jest mi niedobrze, szumi mi w uszach, boli mnie głowa, chce mi się płakać,jestem jakaś nieswoja, mam nasilone lęki i nie mogę spać,unikam kontaktów,a nawet uciekam od ludzi, nie wiem co robić? POMOCY

 

Mobemid jest lekiem wysokiej klasy, na którą w moim przypadku sobie zasłużył. Lek nie kosztował mnie za dużo, ale przyniósł szybko oczekiwany efekt i wszelkie fobie i depresja zniknęły:) Znów mogłam prowadzić normalne życie;)

 

-- 27 lis 2013, 19:20 --

 

przejdzie ci pewno jakimś czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja dziś wszedłem na zajęcia, po 5 min mi się słabo duszno zrobiło, zaczął mi czoło pot zalewać, wyszedłem do łazienki to wróciłem po 30 min bo mnie ciągnęło na pawia, którego ostatecznie nie wypuściłem :] No ale ostatnio łączyłem fluo z alko więc może to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×