Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

neon, joga ... gdyby tylko czas pozwolil , mogloby to nawet byc przyjemne :)

 

Pewnie że jest przyjemne. To jest taki czas dla Ciebie, to jest też kontakt z własną podświadomością, zastrzyk energii i odblokowanie energii, która została zatrzymana w skutek naszego wycofania się, polecam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze mnie zdolowala mysl, ze kurde - najlepsze lata zycia wlasnie tracimy :( Zamiast sie wysypiac i normalnie codziennie fukncjonowac jak normalni ludzie, spotykac sie ze znajomymi itd. To my czesto uwiazani w domu :( A kazda jakas wyprawa to mega wysilek i czesto walka z samą sobą, z lękiem i objawami roznymi.

I co, jak nawet na starosc bedzie lepiej, to przeciez teraz jest ten najelszy czas! potem juz bedzie mniej sily i tak na normalne zycie...

Ale mnie dobila ta mysl... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrycja_81, bardzo się cieszę i zachęcam do próby :) Po pewnym czasie/lub od razu będą podczas ćwiczenia wychodził emocje, które należy przepracować :) Jest dużo książek w internecie o jodze i fimików instruktażowych, najlepiej jednak udać się do profesjonalistów, którzy proweadzą zajęcia z jogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze mnie zdolowala mysl, ze kurde - najlepsze lata zycia wlasnie tracimy :( Zamiast sie wysypiac i normalnie codziennie fukncjonowac jak normalni ludzie, spotykac sie ze znajomymi itd. To my czesto uwiazani w domu :( A kazda jakas wyprawa to mega wysilek i czesto walka z samą sobą, z lękiem i objawami roznymi.

I co, jak nawet na starosc bedzie lepiej, to przeciez teraz jest ten najelszy czas! potem juz bedzie mniej sily i tak na normalne zycie...

Ale mnie dobila ta mysl... :why:

 

 

Ostatnio dla mnie świetną inspiracją był przeczytany wywiad z 85 letnim panem, który bardzo się cieszył, że znalazł miłość swojego życia, która ma 67 lat.. Takie historie, to już cuda natury. Więc nic nie należy przekreślać, musimy się starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, co racja to racja :) mam znajomą ktora jest po 50 i mowi, ze to dla niej najlepszy czas, i nie chcialaby wrocic do czasow kiedy miala 30-lat :) A mi sie kojarzy, ze jak czlowiek stary, to juz schorowany, sily na nic nie ma, siedzi w domu i nic nie robi.

 

Hej klaudek! :) u mnie tak samo, bezsenna noc :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, co racja to racja :) mam znajomą ktora jest po 50 i mowi, ze to dla niej najlepszy czas, i nie chcialaby wrocic do czasow kiedy miala 30-lat :) A mi sie kojarzy, ze jak czlowiek stary, to juz schorowany, sily na nic nie ma, siedzi w domu i nic nie robi.

 

Hej klaudek! :) u mnie tak samo, bezsenna noc :-/

 

Tak, ile to już razy człowiekowi coś się wydawało, a później ktoś Ci przedstawia sprawę z innej strony, w innym świetle i jesteś w szoku, że byłeś w błędzie. My nerwicowcy,musimy mieć od groma takich błędnych uprzedzeń w stosunku do otaczającego nas środowiska. Trzeba je obnażyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×