Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, masakra. U mnie wymyślała sobie spotkania o 21.00 lub o 7.00. Było tez tak że musielismy przyjść (i osoby z innych księgarń) o 21.00 bo meble przywieżli i trzeba było je rozłozyc i książki wkładac siedzxielismy do 3.00 nad ranem a na 8.00 do pracy. I nie było że miało sie wolne w ten dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobitka ale popisałyście .....

Enii nie ma co się spinać. Pamiętaj że osoby które nie mają nerwicy nigdy nas nie zrozumieją .Ja od kiedy mam nerwicę słyszę tylko życzenia ( urodzinowe , imieninowe itp.) Zebyś wreszcie czuła się dobrze. Ta no właśnie bo przecież ja nie chcę się dobrze czuć -paranoja jakaś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, taki mam zamiar. Ja jeszcze pracując normalnie zaczełam rozglądać się za inna, bo czułam ze nie daje juz rady i fizycznie i psychicznie, ale zycie inaczej sie potoczyło. Nawt sie ciesze bo teraz wiem na czym stoje, a tak to były domysły i zaczynałam swirować. Musze sobie tylko dac chwilę wytchnienia, opanować to wszytko. Z drugiej strony boje się abym w każdej pracy tak nie miała (u mnie mama sie smiała ze alergii na prace dostałam - tylko mi do smiechu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, a ja znowu jak widze ludzi to sie zastanawiam kto z nich ma nerwice :bezradny: do mnie przed chwila dzwoniła babcia i ona zyla w przeświadczeniu ze ja mam depresje :shock: jak jej wytłumaczyłam co mi jest to twierdzi ze to niemozliwe... i badz tu madry i mów komuś co Ci jest...

hania33, moja mama tez teraz w trakcie leczenia zeba, wytrzymac z bólu nie moze. Ja nie wiem co to teraz z tymi zębami kazdy ma problem :(

platek rozy, ja tez szukam nowej, bliżej, moze na krócej... no zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×