Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

:yeah::yeah::yeah:

 

-- 24 lis 2013, 15:55 --

 

Kochani dziekuje za spotkanie :D Jak zwykle bylo cudnie. Wrocilismy z Mushem nawet dosc wczesnie bo okolo 3,00 bylismy w domu. Za to spalismy dzis di 13,00 :P No i Kiya zrobila mila niespodzianke :D i Hallo Hallo byl :yeah:

 

-- 24 lis 2013, 15:55 --

 

Kochani dziekuje za spotkanie :D Jak zwykle bylo cudnie. Wrocilismy z Mushem nawet dosc wczesnie bo okolo 3,00 bylismy w domu. Za to spalismy dzis di 13,00 :P No i Kiya zrobila mila niespodzianke :D i Hallo Hallo byl :yeah: I Ania z nowych osob :yeah:

 

-- 24 lis 2013, 15:55 --

 

Kochani dziekuje za spotkanie :D Jak zwykle bylo cudnie. Wrocilismy z Mushem nawet dosc wczesnie bo okolo 3,00 bylismy w domu. Za to spalismy dzis di 13,00 :P No i Kiya zrobila mila niespodzianke :D i Hallo Hallo byl :yeah: I Ania z nowych osob :yeah:

 

-- 24 lis 2013, 15:56 --

 

Kurde ale przymulilo forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

 

już dawno miałem o to zapytać, czy organizowaliście może kiedyś spotkanie na skwerku? Nie pamiętam nazwy lokalu ale znajduje się zaraz jako pierwszy przed klubem "Pokład" - z 3 miesięcy temu wpadłem tam na pizze, i akurat trafiłem na Karaoke, ludziska wyglądali na "swoich" :D Chyba, że to z konkurencji :D

 

PS. Jaki przekrój wiekowy dominuje zazwyczaj na spotkaniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, Cześć.

 

-- 02 gru 2013, 00:27 --

 

Mushroom,

co taki spadek nastroju wczoraj Cię dopadł?

 

 

Ostatnie występy powodowały następnego dnia odmienne stany świadomości ;) . Założyłem sobie ,że tym razem wyjdę wcześniej . Dobrze się bawiłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×