Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, kolorowych snów! :)

DżejnRołs, ja mysle, ze to zalezy wlasnie od osoby - co komu bardziej podchodzi. Fajne jest na grupowej to, ze sa jakies interakcje miedzy ludzmi (tak jak w realnym swiecie) i mozna to na biezaco obgadywac. Ale z drugiej strony jak nie lubisz sie udzielac w wiekszej grupe (a tam nikt nie zmusza do mowienia), no to malo skorzystasaz. Ja pamietam, ze mialam najwieksza traume jak na koniec terapii musialam przeczytac swoj caly zyciorys przed grupa :) A ktos z grupy tez musial napisac swoimi slowa moj zyciorys i tez go przeczytac. Straszne to bylo :D heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dwie sprawy

1) Ma ktoś z Was jakieś objawy ze strony układu pokarmowego? Głównie chodzi mi o żołądek i np. jak objawia się ten ścisk żołądka i nie tylko...

Kurcze byle co zjem i już czuję się pełny, mam takie uczucie że muszę beknąć jakby coś mnie rozpierało w żołądku blokowało a nie mogę i próbuję na siłę a jak się już uda beknąć to huhu... :) kurcze męczy mnie to i kaszel taki jakby od żołądka... może mam nerwicę żołądka nie wiem. Mam przepuklinę rozworu przełykowego i refluks ale lekarz powiedział mi żebym z tym normalnie żył (przepuklina) i raczej jej nie mam bo robiąc gastroskopię (pozycja leżąca, wdmuchiwanie powietrza do żołądka) może wyjść każdemu, a refluks nie męczy (nie mam zgagi, pokarm się nie cofa). Nie wiem już co o tym myśleć, czy to od nerwicy czy może mam jednak poważną tą przepuklinę ale to tylko na prześwietleniu z kontrastem można sprawdzić.

 

2) Jakie macie objawy jeśli chodzi o wzrok? Kurcze to też mnie męczy. Jak nie zmęczone oczy, jakieś czarne punkciki, męty, drżenie(falowanie) przedmiotów.

Jakaś masakra jak nie jedno to drugie i się tak przenosi...

Nie chcę już chodzić po lekarzach ale może powinienem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, Ty bierzesz to samo co ja?

 

Na ulotce jest napisane ze ataki moga sie na początku nasilać.

 

-- 27 lis 2013, 10:17 --

 

michalb, ja okulary nosze więc sie nie wypowiem co do wzroku. Właśnie przypomniałam sobie ze do okulisty muszę zadzwonić < za słabe szkła mam :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dzień mi się zaczął małym atakiem lęku...ale jakoś go opanowałam...zaczęłam sobie powtarzać,że będę mieć dobry humor i że będę miała dobry dzień i jakoś mi się humor poprawił...czyżby autosugestia działała?Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×