Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Poźniej walnąłem cole przed sklepem i zjadłem batonik.

Wieslaw, a co to za zmiana? Sluchy chodzily, ze po zakupach wypijasz "rytualne" mleko!! A tu nagle - cola! :)

A tak serio, to mysle, ze na dobrej drodze jestesz - jak tak rozkminiasz te emocje i swoje stany. I pamietaj, ze na poczatku nawet moze byc gorzej, bo to jest jakas nowosc dla czlowieka, odkryc jakies nowe rzeczy o sobie, czy nowe przezycia miec - wiec czasem musi sie pogorszyc, zeby ostatecznie potem bylo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;-).Jestem po wizycie u neurologaaa ;-).Pojechałem z kompletem badan diagnostycznych na ktore mnie skierowal i dostalem kolejne skierowanie tym razem na MRI głowy w kierunku G35-rozsiane uszkodzenie CUN ? Czyli z tego co się orientuje to chodzi o SM,ale ni pytałem nawet o to.Dostałe lek Prazmolan ;-).I jakies przeciwzapalne na kregoslup.Zalamie sie chyba jesli to bedzie to :(.Przepraszam ze troche sie wam wtracilem w watek ale musialem gdzies to z siebie wyrzucic ;-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;-).Jestem po wizycie u neurologaaa ;-).Pojechałem z kompletem badan diagnostycznych na ktore mnie skierowal i dostalem kolejne skierowanie tym razem na MRI głowy w kierunku G35-rozsiane uszkodzenie CUN ? Czyli z tego co się orientuje to chodzi o SM,ale ni pytałem nawet o to.Dostałe lek Prazmolan ;-).I jakies przeciwzapalne na kregoslup.Zalamie sie chyba jesli to bedzie to :(.Przepraszam ze troche sie wam wtracilem w watek ale musialem gdzies to z siebie wyrzucic ;-(.

 

Możesz dokładnie powiedzieć o co chodzi w tej diagnozie?

 

-- 26 lis 2013, 21:49 --

 

adrianwej, dobrze że piszesz , jak zwykle będzie gitara jeszcze będziesz lepszy od pudziana

 

 

Pudzian teraz baty dostaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi tutaj dali skierowanie na badanie krwi pod względem raka..to tez sie martwiłam , nic nie wyszło..

 

-- 26 lis 2013, 22:55 --

 

PJT, Dziekuje ;)

 

-- 26 lis 2013, 22:56 --

 

neon, Zalezy jaka , ja chodzilam na indywidualna 3 lata , nic nie pomoglo , lecz na inna chetnie bym poszla,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×