Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kryzys męskości?


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

ale czy to znaczy, że facetowi nie chce się pracować bo nie musi? Bo mama będzie dawała pieniądze do 40tki?

To chyba jednostkowe przypadki 2-3 % facetów może takich jest. A jeśli często na takich trafiasz to musi być zastanawiające może to przez tą artystyczna duszę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę tylko o rozwodach, bo facet nie zarabia tyle co baba i zneca sie na niej. Albo brak pracy tlumaczy sie kryzysem meskosci albo inne fanaberie... Ja to juz trzymam sie na dystans i bacznie obserwuje facetow zeby nie trafic na takiego dziada, bo jak wiadomo jestem DDA i lgna do mnie tacy czy ja do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle znaczy kryzys męskości

justin-bieber-fruwa.jpg

justin-bieber-okulary.jpg

 

I inne byty tego typu :pirate::pirate::pirate::pirate:

 

 

i dlaczego tylu facetów zasłania swoje nieróbstwo tym medialnym hasłem?

Bo się zwykle k*rwa robić nie chcę,lepiej do góry dupą leżeć,część to pewnie zryte berety i zaburzeni,ale głównie to pierwsze,brak zaradności i lenistwo po prostu zasłaniane jakimś tanim wałem (potwierdzone i na moim przykładzie po części).

 

Zwykle nawet dobrej wymówki się wymyślić nie chcę :pirate::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też nie mogę takiego znaleźć :hide:

Wiesz ale to są zwykle tzw proste chłopy raczej o sztuce byś z nimi nie pogadała, a oni mają oczekiwania od kobiet typu rodzenie i opieka nad dziećmi, obiady, porządek w domu. No chyba że masz wygląd super mega to wtedy już mniejsze oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam faceta nauczyciela czyli raczej wykształcony, oczytany i lubi dzieci, do tego dorabiał przy remontach i w wakacje za granicą , wybudował własny duży dom i siedzi w nim sam, bo nikogo nie mógł znaleźć. Ostatnio podobno coraz częściej zagląda do kieliszka z tej zgryzoty poddał się chyba bo po 40-ce już jest. I takie towary się marnują jego chyba jedyną wadą jest niski wzrost 165 cm około ale przypakowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, szkoda, on to tłumaczy swoim niskim wzrostem, ale to chyba nie główny powód, zawsze jak mnie widzi to mi zazdrości prawie 2 m wzrostu ale chyba tylko tego bo jestem nikim w porównaniu do niego.

carlosbueno, no tak, też kiepsko że z takim nie pogadam o książkach. Dlatego biorę życie we własne łapy i nie liczę, że ktoś mnie wspomoże. Zwykle to ja jeszcze finansowo pomagałam moim ex, ech ja jebie...
Ja nawet jak nie pracowałem to stawiałem dziewczynom( alko, żarcie) albo dzieliliśmy się na pół jak bardzo nalegały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym nie musiał, to bym chyba nigdy nie zamierzał szukać pracy, no chyba, że miałbym dużą wiedzę, to wtedy chyba szukałbym, ale tylko w branży, która mnie interesuje (bo w branży, która mnie interesuje, trzeba mieć raczej bardzo dużą wiedzę).

a satysfakcja? przecież to w zyciu się liczy

ja nie muszę pracować bo mam wysoką rente która starcza na życie i drobne przyjemności, ale łapię się każdego zajęcia choćby wolontariatu, kursów, by nie z fiksować do reszty i być z czegoś zadowolona

 

-- 26 lis 2013, 19:39 --

 

O pracę ciężko, ale coś w życiu trzeba robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym nie musiał, to bym chyba nigdy nie zamierzał szukać pracy, no chyba, że miałbym dużą wiedzę, to wtedy chyba szukałbym, ale tylko w branży, która mnie interesuje (bo w branży, która mnie interesuje, trzeba mieć raczej bardzo dużą wiedzę).

a satysfakcja? przecież to w zyciu się liczy

ja nie muszę pracować bo mam wysoką rente która starcza na życie i drobne przyjemności, ale łapię się każdego zajęcia choćby wolontariatu, kursów, by nie z fiksować do reszty i być z czegoś zadowolona

 

-- 26 lis 2013, 19:39 --

 

O pracę ciężko, ale coś w życiu trzeba robic

No satysfakcję z pracy bym miał raczej tylko pracując w branży, która mnie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×