Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to kiedys pare godzin spedzilam u dentysty na raz - i powiem Wam, raz mialam nawet atak paniki! Ale zapytalam, czy moge na chwile do lazienki isc, poszlam ogarnelam sie i spoko. I tez mu mowilam, ze benzo wzielam - bo jak znieczulenie robil to zapytal, czy biore jakies leki.

Ale osemek nie mialam jeszcze wyrywanych - chociaz mam conajmniej jedna do wyrwania... ale boje sie! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezywam smutek z powodu tej choroby i w ogole jakis taki smutek oglony. Gdyby ktos zapytał co chciałbym teraz robić to odpowiedzialnym pójść na piwo z jakas ladna dziewczyna. Napić się pośmiać, popatrzeć w ładne oczy. Dzisiaj poszedlem do biura jak juz sie sciemilo w biurze bylo malo ludzi i leczymy mnie objawy, trochę je rozgryzam skad sa - ze to takie zawstydzenie zażenowanie. Później pojechałem do sklepu i tutaj o dziwo nic mnie mocno nie męczyło, Nawet jak poszedłem po chleb kiedy mam zawsze największa objawy kompletnie o nich nie myslem tylko myślałem żeby chleb kupic. Była fajna sprzedawczyni taka jedna ze ładna buziią

i pięknymi oczami, pogadałm z nia chwile i przez moment bylo wesoło. Poźniej walnąłem cole przed sklepem i zjadłem batonik. I teraz wróciłem do mieszkania. Takie mnie smutki opadły, ale jadę zaraz do kolegi to możne sie trochę rozweselę. Pewnie bede okolo 1 w nocy. Milego gaworzenia. Pewnie po wczorajszej awarii dzis wiecej tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×