Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Na lęki podziałała dobrze. Chodziło mi tylko o to, że podobnie jak kalikali1 czekałem na "magiczne" zadziałanie paro przez bardzo długi czas a wzbraniałem się przed wzmocnieniem działania leku przez dodanie innego (wspomniana miansa/mirta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi potrzeba zmulenia, czuję po dwóch już chyba miesiącach poprawię jeśli chodzi o emocje i sen, ale nie wiem czy to sprawa leku

czy medytacji bo to też dużo daje, wieczorem zapodaje minimalną dawkę mirty, narazie schodzę ale boję się przestać brać w ogóle

bo boję się że bezsenność wróci. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli po paroksetynie lęk nie przechodzi to moim zdaniem trzeba neuroleptyk dołączyć np. pernazyne..neuroleptyki to nie tylko zamulacze, te leki leczą..swego czasu brałem zestaw paroksetyna-pernazyna i myśle że ten zestaw był kluczem do zaleczenia lęku panicznego i uogólnionego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, uspokojenie jest..lęków nie ma lub są małe , tylko spac sie chce niesamowicie..

 

-- 28 lis 2013, 11:09 --

 

LATEK1962, nie jestem wcale tak dlugo, nie bralam pelnych dawek , moj lekarz stwierdzil , ze dopiero od pelnej dawki sie liczy , wiec jestem na paro ok. 3 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, lekarz kazał mi teraz brać 25 mg..czekam kiedy zacznie działać , sama sobie narobiłam bałaganu , gdyż brałam polówkę tylko i to przez spory czas.. :( Jeżeli chcesz poczuć spokój mogę polecić paro..ja jestem az za spokojna..

 

-- 28 lis 2013, 13:14 --

 

LATEK1962, A co obecnie bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Dostałam opieprz od lekarza , źle sie czułam juz na polowce a bałam sie brać więcej..

 

-- 28 lis 2013, 17:29 --

 

Tyrr, Ja bralam tak przeszlo 3 miesiace,,pozniej sie pogorszylo ..i teraz juz biore normalnie tak jak mi kazal 25 mg , lecz dziele na 2 dawki..

 

-- 28 lis 2013, 17:42 --

 

Jezeli nie musisz nie bierz wiecej , tez masz paro na lęki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×