Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

1267444796_77352919_2-Zdjecia--wyposazenie-sklepustojaki-na-ubrania.jpg

 

 

:D . Podobny albo moze i troche;). Moze konstrukcja lzejsza ale mowie wam jakies jaja. Juz mi sie dziwne schizy w glowie zrobily :roll:

 

Jee uderza rytmiczne o sciane. A uj nie bede szedl go przestawiac bo mnie zaraz mala dziewczynka za reke zlapie..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja drukarka włącza się na tryb auto-czyszczenia gdzieś o 2 w nocy, i nie wiem, jak ją przestawić. czasem jeszcze wydrukuje obraz kontrolny (nie, bez żadnego napisu "zostało ci 7 dni", albo twarzy ducha itp :pirate: ) tak, czy inaczej, nawiedzona z niej suka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja drukarka włącza się na tryb auto-czyszczenia gdzieś o 2 w nocy, i nie wiem, jak ją przestawić. czasem jeszcze wydrukuje obraz kontrolny (nie, bez żadnego napisu "zostało ci 7 dni", albo twarzy ducha itp :pirate: ) tak, czy inaczej, nawiedzona z niej suka.

Moja tak samo, tzn. nie drukuje ale się czyści czasem jak pojebana, ale mnie to nie budzi, czyści się jak chce, w ciągu dnia, o 2 w nocy czy o 6 rano. Za to kiedyś spałem u kuzyna często i ten jak po otwierał prawie zawsze okna to zawsze mnie obudziło w nocy jakieś pierdolnięcie drzwiami, ale mnie nic nie rusza bo w nic nie wierzę i mam wyje...oglądałem dokumenty z tymi wielce strasznymi egzorcyzmami sam w domu wieczorami kilka razy i koło dupy mi to latało bo wiem, że to chorzy ludzie są. Taki kozak jestem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co widziałem to jakiś serial amerykański, że jeżdżą po nawiedzonych miejscach i filmują. Beka w uj jak kręcą te sceny z tymi kiepskimi aktorami, że coś tam uderzyło, że jakieś kroki, a tam ludzie z ekipy chodzą za nimi i stukają :> Zresztą Polska lepsza nie jest, ten serial, jak on miał nie pamiętam o nawiedzonych miejscach, jakieś wywiady z dzieciakami, że im się płakać chciało w środku albo zawsze gość z różdżką do badania energii czy medium, porażka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja kiedyś wracałam w nocy z cmentarza, a że droga była całkowicie nieoświetlona, to wiadomo. Ale w wielkim skrócie, bez zbędnych szczegółów, w oddali, na wzgórzu, na którym rósł las okalający cmentarz, zobaczyłam jakąś postać w białym fosforyzującym płaszczu aż do ziemi. :lol:

 

Nie wiem, co o tym myśleć, zwidy jakieś? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, serial z takim stary, siwym facetem? Nazywał się chyba Deirick.

 

A co do dokumentowania dziwnych zjawisk to na tvn leciał program -> http://www.youtube.com/results?search_query=przekl%C4%99te%20rewiry&sm=3 <- gdzie pokazywali blok, który miałam naprzeciwko. Podobno jakieś strasznie rzeczy się tam działy. Moja siostra ze znajomymi często tam imprezowała, ale nic dziwnego nie widzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, uwielbiałem palić zioło z kumplami na cmentarzu w nocy :pirate:

co do dziwnych przypadkow, oprocz picow na wode jest jeden ciekawy wyjatek badany od dawna przez naukę, sporo fizyków się tym zajmuje:

official:

[videoyoutube=f2BeVAetbQQ][/videoyoutube]

nagrane komórka przez dzieciaki:

[videoyoutube=98ss17HFKKU][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wracałam w nocy z cmentarza, a że droga była całkowicie nieoświetlona, to wiadomo. Ale w wielkim skrócie, bez zbędnych szczegółów, w oddali, na wzgórzu, na którym rósł las okalający cmentarz, zobaczyłam jakąś postać w białym fosforyzującym płaszczu aż do ziemi. :lol:

 

Nie wiem, co o tym myśleć, zwidy jakieś? :mrgreen:

 

może nie zwidy tylko właśnie postać w białym płaszczu aż do ziemi. różni popaprańcy chodzą po... wzgórzach hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×