Skocz do zawartości
Nerwica.com

ofiara gwaltu


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te Wasze posty i kurczę się w sobie cały, choć mam już nieco latek na karku.

Tu nie ma słów... Podziwiam Was za odwagę jaką macie żeby stanąć naprzeciw takim dramatom.

Emocje, które w was są...z którymi musicie sobie radzić... nie ma słów...

Mam ściśnięte gardło kiedy to wszystko czytam. :uklon::uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna nocka ze snami tego typu, w miejscu ostatniego zdarzenia... oszaleć idzie!!! odechciewa się wszystkiego po takim śnie i tylko tulenie T. sprawia że nie tracę rozumu... to wszystko działo się wiosną/latem; dwie daty minęły, będzie trzecia w dniu wyjazdu do rodziny T. ... jestem zbyt dumna by się poddać, idę dziś wygłaskać dwie kicie przyjaciół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że takich ludzi trzeba by kastrować chemicznie. Do końca życia powinni brać pod przymusem leki usuwające popęd. Trochę się nawet dziwię, że jeszcze nie uchwalono takiego prawa.

 

Miki na pewno masz dobre intencje. Niestety jednak takie rozwiązanie jak kastracja chemiczna nie tylko mogłoby być mało skuteczne ale nawet pogorszyć sprawę.

Gwałciciele szczególnie recydywiści maja zaburzoną psychikę. Gwałcą nie dla seksu tylko dla przemocy. Dla seksu poszliby do agencji.

Zażywanie leków obniżających popęd nie dość, ze trudno kontrolować- to w większości siłowni można dostać testosteron. Wystarczy go wstrzyknąć, żeby z powrotem mieć erekcję- mimo przyjmowania leków. Nie mówiąc o tym, że te leki powodują skutki uboczne- np. cukrzycę i leczenie trzeba pokrywać z budżetu państwa.

Po zwykłej kastracji gwałciciel, któremu chodzi o przemoc seksualną- nie seks! mógłby gwałcić przedmiotem a także być bardziej brutalny(z powodu większej frustracji) i np. okaleczyć swoja ofiarę.

Z osobistych powodów bardzo się interesuję tym tematem. I chociaż jako kobieta, która cudem uniknęła gwałtu...najchętniej wykastrowałabym te ŚCIERWA:evil: tępym, zardzewiałym nożem!To wiem, ze to tylko obróciłoby się przeciwko kolejnym, potencjalnym ofiarom tych sku...li! :evil:

Myślę, że najlepszym sposobem byłoby umieszczanie ich w jakimś rejestrze...żeby ludzie wiedzieli kogo powinni unikać.

niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałam ostatnio książkę Zofii Nawrockiej "Gwałt..." - książka jest o tym, co dookoła gwałtu, o tej całej otoczce...

 

rozwaliło mnie przy opisach kontaktu z policją... co za sukinsyny potrafią pracować w tej formacji, psy nie policjanci!

 

strzeliło mnie, bo ja nigdy nie zgłosiłam się na policję, i jak zwykle przy tego typu opisach płakałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewna doskonale znana mi kobieta była ofiarą molestowania w dzieciństwie, jako nastolatka zgwałcona, jako żona bita i gwałcona, ale uciekła i urządziła bydlaka.

sama twierdzi, że nie nosi z tego powodu jakiejś większej traumy, złe wspomnienia już wyblakły, nie wpłynęło to długotrwale na jej stosunek do siebie/mężczyzn/seksu (przynajmniej na poziomie świadomym). twardzielka. no ale jej akurat nic nie złamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, włąśnie, ze ja nie chcę kary śmierci, to by było zbyt łatwe, a poza tym byłby to jakiś rodzaj łaski dla nich, bo wraz ze śmiercią znikają różne problemy, a mi chodzi o to, by sprawca morderstwa odczuł wagę swojej winy poprzez dobranie mu odpowiedniej kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała żeby gwałcicieli (tych, ktorzy jest na 100%pewne ze zgwalcili) kastrowali ale nie tylko chemicznie. chcialabym zeby wycinali im jądra i obcinali penisa,żeby wystawał im tylko cewnik,jakas rurka do robienia siku.albo nawet nie , mogliby miec cewnik zalozony bezposrednio do pecherza i chodzic z takim workiem do zbierania moczu. chcialabym zeby mieli na czole i w innych miejscach wytatuowane GWAŁCICIEL w różnych językach coby każdy wiedział z kim ma do czynienia i go unikał. chciałabym żeby nie mogli chodzić do psychologa,żeby w ogóle najlepiej nie mogli korzystac z rzadnego państwowego lekarza,ani innej spoleczej opieki. chcialabym zeby zabierano im majątek i przekazywano na jakis szlaechetny cel. chcialabym zeby z tym tatuazem musieli blagac ludzi o pomoc na ulicy bo inaczej by zdychali na ulicy bez pomocy lekarskiej ani panstwa.pozbawieni calego majatku i przywlejow dostawali by powiedzmy 100 zlotych miesiecznie zeby przezyc na ulicy i meczyc sie w takim stanie jak najdluzej

no najlepiej tez zeby nie mogli popelnic samobojstwa, no ale tego sie nie da kontrolowac. a szkoda.

 

a gwałciciele dzieci musieli by dodatkowo chodzic z flagą w tyłku :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcella,

Kurfa, powinno być chemiczne kastrowanie dla gwałcicieli, tak samo z pedofilami.

 

 

Tak i jeszcze dla morderców. Najlepiej bolesne, by choć trochę pocierpieli jak ich ofiary i rodziny ofiar.

 

ale kastrowanie dla morderców? wtf? :lol:

chyba, że chodziło Ci o seksualnych, wtedy jasna sprawa, i to żadna chemiczna, tylko skalpel i po kłopocie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcella chciałabyś dla kogoś kary śmierci biorąc pod uwagę rzetelność naszych organów wymiaru sprawiedliwości? Ja niekoniecznie.

Ja np. nie chciałbym kary śmierci po jakiejś jednej zbrodni opartej na niejednoznacznych dowodach. Ale w sytuacjach pewnych i w dodatku przy zbrodniach kolejny raz albo z większą ilością ofiar to nie widzę innego rozwiązania. Poza tym jak niewinny trafi do celi na wiele lat to i tak ma przepierdolone życie więc równie dobrze może zejść, smutna prawda, i pewnie w miejscach gdzie są kary śmierci zawsze jest jakiś odsetek błędów, który można tylko starać się minimalizować. Jakbym został skazany niesłusznie to wolałbym iść off niż gnić w tym beznadziejnym pierdlu i rzeczywistości tam, a może jakbym miał kogoś kto zająłby się dochodzeniem prawdy to moja osoba pośmiertnie zostałaby oczyszczona z hańby, taaa marzenie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała żeby gwałcicieli (tych, ktorzy jest na 100%pewne ze zgwalcili)

też mi się nasuwa automatycznie to skojarzenie, ale każdy prawnik się zaśmieje w tym momencie, bo albo orzekamy winę (a więc, dajmy na to, kara: kastracja), albo brak winy (i uniewinnienie). Nie można dać komuś mniejszej kary, bo nie jesteśmy do końca pewni, czy aby na pewno jest winny. :P Ale z rodzajem kary przez Ciebie proponowanej się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcella ok teraz rozumiem, dopiero teraz przeczytałam Twój poprzedni post.

 

Paletka

chcialabym zeby z tym tatuazem musieli blagac ludzi o pomoc na ulicy bo inaczej by zdychali na ulicy bez pomocy lekarskiej ani panstwa

Ja chyba jestem total mięczak, bo nie życzyłabym takiej jak zaproponowałaś kary temu komu powinnam jej życzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcella ok teraz rozumiem, dopiero teraz przeczytałam Twój poprzedni post.

 

Paletka

chcialabym zeby z tym tatuazem musieli blagac ludzi o pomoc na ulicy bo inaczej by zdychali na ulicy bez pomocy lekarskiej ani panstwa

Ja chyba jestem total mięczak, bo nie życzyłabym takiej jak zaproponowałaś kary temu komu powinnam jej życzyć.

 

nie jesteś mięczakiem !, po prostu masz dobre serduszko i to sie chwali :angel:

a ja nie :twisted:

 

-- 25 lis 2013, 00:57 --

 

Wiecie co ja na prawde nic nie mam do pedofili, takich ktorzy nie robia nikomu krzywdy. nawet im wspolczuje ,ze sie z tym mecza.

ale jak juz zamieniaja fantazje w czyny to uwazam ze sa bydlakami ktorych powinno sie srogo karac i wykluczac ze spoleczenstwa.

 

Jakby ktos mi powiedział : "wiesz Paletka mam taki problem ze sie onanizuje myslac o dzieciach ,nie wiem co mam zrobic, jestem z tym bardzo nieszczesliwy", to bym odpowiedziala "wspolczuje Ci ,idź do psychologa itd."

 

No ale jak ktos molestuje albo gwalci dziecko znaczy jest pieprzonym bydlakiem i zlym czlowiekiem i powinno sie go torturować :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×