Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, no fakt, ze bojki pijackie nie oddaja prawdziwego skilla w biciu sie w stanie trzezwym, ale jak ktos Cie pierdyknie, popchnie a Ty upadniesz to wlacza Ci sie lampka alarmowa w glowie i trzezwiejesz na jakis okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alko jest dobry bo wyciąga z ludzi charakter, ja w życiu nikogo nie uderzyłem po alko, nie czuję żadnej agresji, czasem się zastanawiam jakby to było się bronić będąc mocno nastukanym, nieciekawa perspektywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mi sie z wami rozmawiało, pojechałem na zakupy a później na myjnie, kiedy zajechałem na myjni na stanowisko odkurzacza poczułem mocny lęk

a i poczulem sie taki ostmotniony bo tam nigogo nie bylo. Jest to ten lęk wolnoplycnący, nie mialem tego wczesniej, moj standawoy objaw to stany napieciowe.

bez lekow. Kurcze czuje sie taki zdołowany, czy Wy cos takiego czujecie? Jak z tym sobie radzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja co prawda nie mieszkam w żadnym z miast, które wpisałam w profilu (jedynie niedaleko), ale swoją wiochę lubię nazywać z niemiecka. :105: No i moje piękne pobliskie Neustadt (in Westpreussen :twisted: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Niemcy wrócą i zabiorą północ na nowo to się przeprowadzam do Stettin, no chyba, że Austriacy wezmą Breslau :>

 

-- 24 lis 2013, 23:47 --

 

chyba się napiję vemutu i piwa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

68 lat polskiej okupacji polskiej okupacji nie przysłużyło się rozwojowi tych terenów. :pirate: Podobają mi się we Wrocławiu poniemieckie rudery z czerwonej cegły rodem dosłownie z Breslau, co to 3 pokolenie potomków menelstwa zabużańskiego żyje w nich ciągle bez większych remontów. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Wiesiu - Danzig to Gdańsk, a Neustadt to też całkiem znane miasto. ;)

Wyguglałem to miejsce i okazało się że je znam. Co prawda bardziej z przejazdów pociągiem i jednej wizyty w jakiejś galerii w młynie ale naprawdę świetne miejsce. Zresztą te tereny tzn. Trójmiasto i okolice mają w sobie to coś. Z jednej strony zieleń, pagórki i lasy a z drugiej woda. I metropolia pomiędzy nimi. Być może tam się sprowadzę kiedyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ojej, też uwielbiam te poniemieckie budynki, u mnie też są we wiosce :105: W ogóle jakąkolwiek poniemiecką zabudowę :smile:

 

los_historicos to być może mijałeś moją wiochę :mrgreen: Niestety z jakiegoś powodu nie ma u nas na razie stacji kolejowej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×