Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, ja myślę, że nauki humanistyczne każdy jest w stanie skumać, a ścisłe tylko wybrańcy. Dla mnie fizyka to jakiś kosmos nie do ogarnięcia ;)

Chociaż mój ulubiony przedmiot - gramatyka historyczna - bardziej jest ścisły niż humanistyczny. Ja jestem gdzieś tak na pograniczu. Ale do fizyki nie dorastam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozkrecam swojego drugiego spamposta 'miedzy nami lękowcami'

tutaj brakuje tematu do dyskusji

 

-- 24 lis 2013, 22:24 --

 

Dobrze by było, gdyby zaczął zapoznawać się z literaturą przedmiotu. W skrypcie, do którego linka mi Pan podał, od str.21 ma Pan wytłumaczenie zagadnień, które były na zajęciach. Nie wiem jakiego typu zadania będą rozwiązywane później: naprężenia, skręcanie?

 

korepetytorka mi tyle odpowiedziala nie ma dla mnie ratunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie z urodzin siostrzenicy. Dzieci podobno cały dzień na mnie czekały, dla mnie to jest bardzo fajne, że one mnie lubią. Właściwie przez te 2,5 godziny, które tam byłam, prawie cały czas się z nimi bawiłam. Normalnie się zmęczyłam, ale zarazem zawsze po spotkaniu z nimi mam mnóstwo pozytywnej energii. :smile: Nawet miały dla mnie prezent urodzinowy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, super :105::great:

 

-- 24 lis 2013, 22:11 --

 

Mi się dziś mały chłopczyk śnił, że ktoś zostawił go u mnie pod opieką bo jego rodzice zgineli, a ja bardzo chciałam go adoptować. Taki ze 4 lata, z ciemnymi włosami :shock::?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, dzięki. Ja w sumie to nie wiem, czy mam podejście do innych dzieci, bo mało mam kontaktu, ale z dziećmi mojej siostry dogaduję się świetnie. :smile:

 

-- 24 lis 2013, 22:28 --

 

Paweł, ja raczej własnych dzieci mieć nie będę, po pierwsze nie mam męża, po drugie za duży problem byłby z odstawianiem leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, nie musisz odstawiać leków tylko nie możesz karmić piersią. Leżałam z dziewczyną ze schizofrenią to tak właśnie lekarz zalecił. W szczególnych przypadkach jeśli zagraża to życiu matki to można brać leki. Pewnie że oddziaływają na płód, ale to " mniejsze zło"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, PJT, w czasie ciąży i 3 miesiące przed nie można brać leków, które nie były testowane. A testowane były tylko niektóre leki starej generacji jak clopixol. Ja sobie nie wyobrażam życia na starych lekach. Zeldoxu na pewno nie można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×