Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Niepokoje sie o sowj stan, gdyz od paru dni mam lęk woloplynacy, czego wczesniej nigdy nie mialem. Dzis pojawił sie kiedy zajechałem na myjni na stanowisko odkurzacza a i poczulem sie taki ostmotniony bo tam nigogo nie bylo. Wczesniej robilem normalnie zakupy. Nie wiem jak zyć z takim objawem, zawsze miałem

tylko te stany napiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie nakręcaj się , najwyżej się potem zmieni na inny lek czy coś, nie po to przepisują żeby nie dało się z tego zejść, bezno już żaden psychiatra nie chce łatwo wypisać np, ja tam się nie boję nie po to prawie 2 miesiące na tym jestem żeby się teraz tego bać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz go juz nie czuje, mysle ze za duzo mam tych tematow z nerwiaca terpia indwidula grupowa wkolko wokol tej nericy w dodatki jedna teraputka mowi, ze jak chce u niej zaczac terapie to musze skonczyc poprzednia terapie a tam chodze juz rok i to mnie napina. Najbardziej zleklem sie jak ktos tutaj napisal, ze choci

po nocach po osiedlu, zeby zagluszyc lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Haniu po co masz odsawiac paro, przeciez jest z Toba dobrze.

nerwa, Wiem, ze 2 terapie to nie jest dobry pomsyl, ale nie mam latwego wyboru bo chodze to babki ktora jest dobra i w zeszlym roku jej terapia skutowala i trzy lata temu tez. Ale teraz jakos jakbym stal w miejscu. Dlatego lekarz powiedzial zebym poszed na psychodymiczna, noi bylem dwa razy na razie. Osroek to jest chyba najepszy w Warszawie - Labolatorium Psychodekuacji. Nie wiem kompletnie co mam myslec, ja przeciez nie lubie nawet drobnych zmian a to jest zmiana olbrzymia.

 

-- 24 lis 2013, 23:27 --

 

jade do jakies knajpki bo chce gdzies miedzy ludzmi pobyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tej knajpcie, oczywsice na poczatku jak usiade na ławce to ciezko usiedzieć, później sie uspokajam. Dzisiaj lecieala taka fajna spkojonja muzyka, ze

az w pewnym momencie zamkonlem oczy i sie zdzemnalem. To uspokojenie pokazalo, ze moze niepotrzebnie z wieloma rzeczami sie szarpie, walczę zamiast po prostu

zyc spokojnej. Kiedyś pamietam, ze tak soba tłuklem jeździłem motorem a później stwierdziłem, czas sie uspokoić nie tłuc tak sobą. I faktycznie uspokoiłem sie

i zylo sie lepiej. Wczoraj mi kolega powiedzal ze z jego obesrwacji wynika, ze człowieka moga wkurzać drobne rzeczy jeśli ma jest wiele stresorów, jesli

ilosc stresorów sie zmniejsza to te drobne rzeczy juz tak nie drażnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×