Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem dziś Nutridrinka w aptece i postanowiłem spróbować jak to co to, ale schrzaniłem bo powinienem był wziąć białkowy a pani aptekarka mi dała takie kółeczko co się kręci w zależności na co ma być i wskazuje jaki Nutridrink ma być, no i bez wahania wybrałem- Alzheimera i inne zespoły otępienne, smakował jak trochę dziwny i rzadszy jogurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie jednego Nutridrinka, 6 zł, miałbym co najmniej 3 porcje odżywki białkowej, a gainera nawet 4, na masę to to się nie opłaca, nawet po chorobie się nie opłaca, chyba, że komuś się przelewa na rachunkach bankowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój obecny trening wygląda tak

1. pompki wg. książki skazany na trening, obecnie 50 pompek pochylonych

2. 8 minut brzuch

3. 15 cardio http://www.youtube.com/watch?v=GHNmlszz7kg

4. 10 minut tyłek (w sumie dla zabawy i żeby odsapnąć) http://www.youtube.com/watch?v=0qqLvHnwTqM

5. 15 minut różnych ćwiczeń (bez brzucha) http://www.youtube.com/watch?v=yTcegc12RWk

6. i na koniec jeszcze raz brzuch z 2 punktu

 

 

zastanawiam się nad jakimś szejkiem tylko nie wiem co brać, czy na masę (chyba nie?) czy na co nie znam się na tym kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Dobra laska z Ciebie 8)

a dziękuje bardzo, zdjęcie zostało wykonane po jedzeniu, więc brzuch trochę wzdęty :P

 

A ja walę to, za bardzo kocham cardio, żeby budować mięśnie :mrgreen:

Ale za miesiąc jak skończy mi się karnet na fitness zapewne przejdę na siłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki. Jaki trening z hantelkami(domowymi ) dla moich chudych rączek? I co z dietą? Zależy mi na wyrobieniu mięśni :roll:

Obecnie chodze co dzień na fitness dla wyrzeźbienia i ujędrnienia ciała, ale rąk raczej tam nie zrobię :pirate:

 

Dodatni bilans kaloryczny (ok. 200-300kcal ponad własne zapotrzebowanie) i siłka, tzn. w domu hantelkami biceps, triceps i może barki jak tak bardzo chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, moja ignorancja ;) ale powiedzmy sobie szczerze jeśli ktoś chce wykonywać te ćwiczenia co ona pokazuje, jak patrzę teraz na youtubie, to będzie potrzebował chyba dekady żeby wyglądać tak jak ona, dziewczyna wypracowała sylwetkę na siłowni a jak zwykle wciska się kit, to co tam macha to można kondycyjnie albo na rozgrzewkę robić. Ale może na start do ćwiczenia dla kobiet niechętnych do mocniejszego treningu się nada, choć tak jak mówię dla osoby bez dobrej genetyki to z tym treningiem na dekadę trzeba się nastawić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, niekoniecznie :) Cwiczac z nia osiaga sie naprawde dobre efekty juz po pol roku. Ja co prawda cwicze z MelB bo bardziej zalezy mi na rzezbie a u Chodakowskiej dziewczyny glownie zrzucaja wage. W kazdym razie kiedy wrzucaja swoje fotki sprzed pol roku i obecne to efekty sa imponujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mają dobrą genetykę tylko się zaniedbały, kobieta, która ma tendencję do tycia, kiepskie warunki do sportu będą potrzebowały wielu lat i ścisłej diety. Nie raz widziałem takie ostatecznie przychodzące do instruktora na siłownię po kilkunastu przerobionych takich treningach bez sensownych efektów, gość brał je w obroty i niektóre zaczęły robić po jakimś czasie martwe ciągi, podciągania to po roku jak bym za nic nie spojrzał na nie pod kątem seksualnym to później było już na czym zawiesić oko. Nigdy nie rozumiem dlaczego wśród kobiet pokutuje taki idiotyczny mit, że jak zaczną podnosić ciężary to zaraz im wyrosną jakieś wielkie mięśnie, pobożne życzenie, wystarczy na youtubie popatrzeć na naturalne kulturystki, które ćwiczą kilka lat z obciążeniem, mają ścisłą dietę, konsultantów i w dodatku całkiem sporo odżywek, w tym kreatyn a dorobiły się co najwyżej smukłej, seksownej figury a nie paskudnej masy mięśniowej, za dużo chyba skokszonych 'ciężarówek' z NRD się ludzie naoglądali ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiem dlaczego wśród kobiet pokutuje taki idiotyczny mit, że jak zaczną podnosić ciężary to zaraz im wyrosną jakieś wielkie mięśnie, pobożne życzenie, wystarczy na youtubie popatrzeć na naturalne kulturystki, które ćwiczą kilka lat z obciążeniem, mają ścisłą dietę, konsultantów i w dodatku całkiem sporo odżywek, w tym kreatyn a dorobiły się co najwyżej smukłej, seksownej figury a nie paskudnej masy mięśniowej, za dużo chyba skokszonych 'ciężarówek' z NRD się ludzie naoglądali ;]

Nie podobaja mi sie bardzo umiesnione kobiety. A cwiczenie z Chodakowska to zupelnie co innego niz na silowni. To trening calego ciala i efekty sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie próbuję wytłumaczyć, że nie ma szans na żadne wielkie mięśnie dla kobiety ćwiczącej z ciężarami bez sterydów. Jest fajne zarysowanie sylwetki, jędrność i lekka twardość gdzie potrzeba 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×