Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz dużo czytam, głód wiedzy, nie wiem czy to po esci akurat.

 

U mnie też (19dzień). Tylko ogólnie muszę uspokajające leki brać.Wczoraj wziełam 5 tabletek Hydro bo myslałam że oszaleje.. A to wszystko przez kogoś.

Nie wiem czemu boli mnie głowa cały czas..Ciekawe czy ktoś też tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., 5 tabletek w ciągu dnia. Nie za jednym razem. Za jednym to 3 . Wcześniej były 2 bodajże

Nawet nadal miałam uczucia. Płakałam przez coś. Normalnie wracałam do domu. Żadnych efektów, lekkie zmulenie. Potem poszłam spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, Diagnozy nie otrzymałam .Także mogę się tylko domyślać. Myśle że to chodzi o depresję.

Znaczy diagnoza pewnie była ale i tak lekarka mi nie powiedziała co mi jest , ona sama ma mieszane uczucia, bo w końcu byłam tylko raz u niej.

U mnie stawy i plecy to normalka , głowa jednak nie .. dlatego nie wiem co jest..

Ale nie że cały czas :) Tylko rano najsilniej i potem kilka razy w dzień. Może nie powinnam tego brać, skoro mój organizm tak reaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kiedyś brałam depralin i już 5 mg na drugi dzień wprowadziło mnie w stan euforyczny, niczym się nie przejmowałam..tylko był jeden poważny minus...zero libido, orgazmu..a miałam wtedy faceta...więc zrezygnowałam :-(. Jak to jest na esci z tym sexem zwłaszcza u kobiet..wraca czy marne szanse z esci w związku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

moja sprawa wygląda tak: kilka dni temu poszedłem do psychiatry który po ok. 1,5 godzinnej rozmowie stwierdził, że niby niema książkowych objawów depresji itd. ale zapisze mi Mozarin. Nie wiem czy to możliwe ale ja odczułem działanie tego leku po 1 dawce 5 mg (1/2 tabletki). Czuję się uspokojony, jakby zrobotyzowany trochę. Nie mam objawów typu "nic mi się nie chce" ani "żadnego kopa" ale po prostu spokojnie i systematycznie robię swoje ( trochę jak robot, bo radocha z wykonanej pracy jest 2-3 w 10 stopniowej skali). Wczoraj był 2 dzień brania leku i czułem się trochę jakbym dobre ziółko zapalił, spokój, luzik i mało emocji (jakiś nieznany mi wcześniej stan - ewidentnie czuje że coś jest inaczej). Nie wiem co o tym sądzić a moje obawy są takie ze skoro już 1/2 tabletki tak mi ryje beret (na razie powiedzmy w dobrym kierunku) a wszyscy piszą ze na skutki trzeba czekać kilka tygodni, to co będzie dalej... czy w ogóle ten lek jest mi konieczny skoro niby nie mam nic bardzo poważnego (a Mozarin ponoć stosuje się przy ostrych stanach depresyjnych).

 

Proszę wszystkich o wyrozumiałość jest to mój pierwszy kontakt z takimi lekami i leczeniem psychiatrycznym w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×