Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

ten lek powinien być całkowicie wycofany ze sprzedaży, nie da sie tego świństwa odstawić, mimo ze brałem tylko poł tabletki efekty odstawienne sa takie ze nie mozna normalnie funkcjonowac, zaden inny lek tego nie mial, a bralem juz duzo, stopniowe zmniejszanie dawki daje jedynie to ze objawy sa troche mniejsze, nic poza tym, po prostu genialny sposob producenta na zapewnienie sobie stalego zbytu, a lekarze to po prostu brak slow, po co daja takie leki skoro dobrze wiedza jak to dziala, paroksetyna nie jest zadnym cudownym lekiem ktory nie ma zadnego zamiennika o takim samym dzialaniu a mimo to przepisuja to dziadostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też się tego obawiam, raz już miałem jazdę i dlatego miałem duże opory przed braniem,

teraz na wizycie niedługo o psychiatry powiem mu o tym, tylko że byłem w takim stanie że musiałem

go wziąć, także lipa, cienko się widzę, to jest narkotyk zresztą wszystkie psychotropy, nie da się tego gówna

odstawić wszystko wraca ze zdwojoną siłą

 

-- 24 lis 2013, 21:37 --

 

w tygodniu idę do psychiatry jaki lek zamiennik można wziąć zamiast paro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało się odstawic półwke leku, po 10 dniach przeszlo objawy odsatwienia. I dawałem całkiem nizle rade na tej polowce przez 10 miesięcy. A momentami bylo lepiej niz na calej, Jak ciężko zejsc z paro to mozna brac coaxli, który wchodzi bez objawów początkowych, i wtedy zejsc z paro. Teraz biore pol paro, ale przy tym coaxliu to jak zapomne go żarzyć to nie mam zadnych skutkow odstawienie, a zawsze byly juz po 2 godzinach. Nie straszcie sie niepotrzenia tym odstawianiem, bo idzie odstawić. Odsawialem dwa razy, tylko lepiej zmnieszac o malej dawce ćwiartke tabletki, na 7 dni.

 

Na cale tabletce miałem derealiacja, a na polwoce nie mam.

 

-- 25 lis 2013, 02:02 --

 

Co sie tyczy wyleczenia to czytam sobie to czasami.

 

http://www.zaburzeni.pl/wyzdrowialem-z-nerwicy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało się odstawic półwke leku, po 10 dniach przeszlo objawy odsatwienia. I dawałem całkiem nizle rade na tej polowce przez 10 miesięcy. A momentami bylo lepiej niz na calej, Jak ciężko zejsc z paro to mozna brac coaxli, który wchodzi bez objawów początkowych, i wtedy zejsc z paro. Teraz biore pol paro, ale przy tym coaxliu to jak zapomne go żarzyć to nie mam zadnych skutkow odstawienie, a zawsze byly juz po 2 godzinach. Nie straszcie sie niepotrzenia tym odstawianiem, bo idzie odstawić. Odsawialem dwa razy, tylko lepiej zmnieszac o malej dawce ćwiartke tabletki, na 7 dni.

 

Na cale tabletce miałem derealiacja, a na polwoce nie mam.

 

-- 25 lis 2013, 02:02 --

 

Co sie tyczy wyleczenia to czytam sobie to czasami.

 

http://www.zaburzeni.pl/wyzdrowialem-z-nerwicy.html

 

 

To nie jest straszenie. jakbi mi ktos kiedys powiedzial ze tak bedzie wygladalo odstawienie zastanowilbym sie czy w ogole zaczynac, jakie skutki uboczne paroksetyny po 2 godzinach od niewziecia dawki???

Nie jest mozliwa zmiana stezenia leku po opoznieniu 2 godzin na tyle duza zeby wywoalac skutki odstawienne, przewaznie jest to minimum 24 godziny a nie 2. Co do Coaxilu to po pierwsze stwierdzenie ze wchodzi bez objawow poczatkowych jest mylace dla innych, moze u Ciebie tak jest co nie znaczy ze taka jest zasada ze wchodzi bez objawowo ubocznych, biore ten sam mix i nie wchodzi bez objawowo ubocznych, po drugie jezeli ktos twierdzi ze Coaxil zmniejsza objawy odstawienne paroksetyny musi miec dostep do jakiejs tajnej wiedzy. Przypuszcza sie ze objawy odstawienne ssri spowodowane sa naglym spadkiem serotoniny, Coaxil jako ssre dodatkowo obniza poziom serotoniny jeszcze, jak narazie nikt tego nie zakwestionował ze tak jest, wiec jakim cudem twierdzisz ze Coaxil ma byc pomocny w odstawieniu paro? Według obecnie przyjetego mechanizmu powstawaia skutkow ubocznych po ssri i mechanizmu dzialania tianeptyny, dodanie tianeptyny podczas odstawienia parokestyny nasili jej objawy odstawienne. Jezeli np Twoj lekarz ma inne zdanie moze podzieli sie na jakiej podstawie tak twierdzi

 

-- 25 lis 2013, 10:49 --

 

zmęczona_wszystkim, Ale juz zaczynam sie usmiechac , wiec jest maly plus :D

 

-- 24 lis 2013, 22:45 --

 

lunatic, Ile juz bierzesz paro?

 

-- 24 lis 2013, 22:50 --

 

Zreszta jak mi paro pomoze na lęki moge ja brac caly czas..nie bede miec wyjscia.. :(

 

ponad 2 lata, na leki jest to bardzo bobry lek, ale na co innego juz tak dobrze nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak pomaga Paro to na cholore odstawiac?.....Tylko się cieszyć ze działa i można w koncu normalnie zyc jak człowiek bez lęku i depresji,nawet kosztem zarcia tej chemi do konca życia.Odstawka jak i wchodzenia jest bardzo bolesne wiem bo sporo leków przerobilem i wiem co mówie.

 

U mnie też kolorow nie jest,właśnie dzisiaj stuka mi równo 2 miesiąc brania i raczej słabe te pozytywy,dalej musze benzo zryc zeby zalatwiac jakies sprawy,no ale cuż dalej mam nadzieje ze zaskoczy.....ehhhh chodz czasami sił brakuje juz;/

 

1 miesiąc to był parogen 20mg,a teraz od miesiąca biore paxtin 40 mg czyli 2 miechy juz biorę.Apetyt wyraznie zmniejszony,klopoty ze snem,o potencji tez nie wspomne hehe tragedia :D

Ciagle zmulony chodze no ale cóz wierze i walcze dalej bo co mi zostalo,uzywek nie biore ewentualnie kawa czasami i okazjonalnie jakis papierosek i bezno.

Może do końca roku ten lek pokaze na co go stac bo juz kurwica mnie bierze;/

 

Nie chce żadnych mirt czy miaseryny,czekam aż nastąpiła pełna downregulacja receptorów,wczesniej wstaje i jakos zasypiam,ciezko ale daje rade.:P

 

Jeśli miałbym coś dorzucić to najpierw musze poczuc paro,i moze max 60 dojebac,jak bedzie slabo to wtedy pomyslimy o dodatku,narazie odliczam dni i walcze.

 

Trzymajcie się cieplutko i życzę wytrwalosci w tym cierpieniu które niszczy nam życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×