Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

roxaneczka37, dziękuje :-) wiadomo od małych wyzwań po większe zacząłem od szpitala czyli już pewien etap właściwie każdy kto nie miał lekkiego życia chce coś naprawić zakładam że też masz coś do czego chcesz dążyć :-)

 

 

tak, bardzo chce do czegos dazyc i tym czyms jest...zycie obok osoby, ktora kocham najbardziej. zkoda, ze jest to chwilami bardzo trudne,ale staram sie kazdego dnia, dajac z siebie wszystko ;)

 

pracuje nad soba i nad swoim zyciem bardo mocno, polecam, bo to daje powody do dumy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna, mam zamiar jej się spytać, ale raczej choćby z powodu braku kasy nie pojedzie :(

tak w ogóle to takie coś może zaczekać, tu chodzi też o to, że w tym roku sylwka nie spędzam wyjątkowo z przyjaciółmi, oni mają już plany, a ja nie...

mam nadzieję, że sama tego dnia nie spędzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam celu w życiu, nigdy go nie miałam. No nie miałam, zadowolić mamusię. Nie udało się. Zawsze i w każdej dziedzinie życia znajdzie się lepsza ode mnie. ZAWSZE! Więc po co się starać? Nie ma sensu to chyba logiczne? Siostra jest lepsza ode mnie i czegokolwiek bym nie zrobiła zawsze lepsza będzie, każdy mój były znalazł sobie lepszą ode mnie. Więc po co mi jakiś cel skoro zawsze znajdzie się lepsza? No nie, mam cel - iść do roboty, wrócić z niej, łyknąć nasennego tabsa i spać! - byle do śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam celu w życiu, nigdy go nie miałam. No nie miałam, zadowolić mamusię. Nie udało się. Zawsze i w każdej dziedzinie życia znajdzie się lepsza ode mnie. ZAWSZE! Więc po co się starać? Nie ma sensu to chyba logiczne? Siostra jest lepsza ode mnie i czegokolwiek bym nie zrobiła zawsze lepsza będzie, każdy mój były znalazł sobie lepszą ode mnie. Więc po co mi jakiś cel skoro zawsze znajdzie się lepsza? No nie, mam cel - iść do roboty, wrócić z niej, łyknąć nasennego tabsa i spać! - byle do śmierci.

 

 

nie mozesz takmyslec. Zyj dla siebie, to ma byc dla Ciebie najwazniejsze ;) nie badz lepsza od innych, jesli nie mozesz...badz lepsza od siebie z dnia wczorajszego! uwierz mi, ze to jest najcenniejsze.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia? Zaakceptować siebie -> znaleźć partnerkę życiową -> ożenić się/założyć rodzinę.

Cele? Na już - wyjść z długów (czy też inaczej mówiąc - spłacić kredyty do końca) i zacząć oszczędzać. Do tego jakaś lepsza praca by się jeszcze przydała 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×