Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben,

Mogę pisać poradniki, ale jak coś na moje rady upolujecie to 50% ofiar dla mnie 8)

50% ofiar to uczciwa cena w zamian za 50% skuteczności poradnika "da w ryj albo nie" :D (jakkolwiek to brzmi :shock: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w tym bolku, ale musze powiedziec ze jakis niespecjalnie bylo, nie bylo z kim zagaac na parkecie tez jakos niespecjalnie, przez momenty bylo fajnie jak tanczylem z grupa dziewczyn. Pozniej pojechalem pogadać Grzegorzem do niego do roboty, troche mi szkoda bylo wychodzc z tej imprezy,ale co tam.

Bedzie za tydzien. Z Grzegorzem ucialem sobie pogaweke do 2:00, pozniej w auto i jestem. Zleciala ta sobota nie wiadomo kiedy. Z tym ze po takim dniu

moze byc ciezko zasnac. W razie czego wezme benzo.

 

Jak wam mija nocka? Wdze, ze troche postów jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

Bylem dzisiaj w tym bolku

Gdzie byłeś?

 

przez momenty bylo fajnie jak tanczylem z grupa dziewczyn.

No na pewno było fajnie. Zazdroszczę koledze. :105:

 

Jak wam mija nocka?

Po chuju Wiesiu po chuju. :? A Tobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcella, Co sie tyczy spania to sprobój relkascji Jacobsona http://relaksacja.pl/do_pobrania_za_darmo.html

Działalo to na mnie jak stosowałem. Kładziesz sie słuchawki na uszy słuchasz i robisz cwiczenia. Mnie po jednej sesji nie udawalo sie zasnac, ale

po dwoch trzech zaspialem w trakcie. Raz tak mialem ze przygotowalem sie - założyłem sluchawki na uszy położylem bluze na oczy coby mnie

nie drażnilo migotanie telewizora i no i zamknalem oczy, obudzilem się rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Bolek na Polu Mokotowskim taka knajpa. Nie ma czego zazroscic mozesz przezciez pojsc. No nie mysl sobie, ze mnie wtey nerwica nie meczy - niestety męczy to w tłumie luzie i tam gdzie jest głośno to mnie trzyma mocniej. Ale i tak ide bo sa momeny krótrke ze czuje sie

dobrze. Kwestia przekierowania uwagi.

 

Mnie teraz nocka leci tez niespeclanie bo ciezko sie uspokoic i mecza mnie napiecia.

 

-- 24 lis 2013, 04:24 --

 

silence_sadness,

A czemu nie śpisz?

 

Czy spanie to najepszy sposob na spędzenie nocy????

 

-- 24 lis 2013, 04:25 --

 

silence_sadness, a co porabiasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

Nie ma czego zazroscic mozesz przezciez pojsc

Jest. Po pierwsze nie mogę pójść tam bo daleko, a po drugie ja i taniec (z dziewczynami tym bardziej) to jakaś abstrakcja.

No nie mysl sobie, ze mnie wtey nerwica nie meczy

Nie myślę tak, ale i tak ładnie ogarniasz, bo pamiętam Twoje wypowiedzi z zeszłego tygodnia. Starasz sie i Ci to wychodzi.

Ale i tak ide bo sa momeny krótrke ze czuje sie

dobrze.

Wiem, tez mam ten syndrom. A tak naprawdę to w ogóle dobrze się nie czuję, tylko a'la dobrze, pseudo dobrze.

 

Czy spanie to najepszy sposob na spędzenie nocy????

Najlepszy o ile można spać, choć wolałbym bardziej aktywne spędzenie nocy w łóżku. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×