Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

pewne schematy

Jakie schematy :D Nie ma czegoś takiego w przypadku kobiet :D

10 babek może powiedzieć to samo zdanie mając co innego na myśli ;)

Lepiej zapytać niż domyślać się tygodniami ;)

Napisz jej, że zaciekawiło Cię to co powiedziała i spytaj jak masz to rozumieć, bo nie jesteś jasnowidzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, no to albo zrobiła to tylko z grzeczności bo było jej Ciebie żal.. Albo zainteresowała się Tobą.. Która opcja jest wiarygodniejsza to już nie wiem.. Obstawiałabym pierwszą ale to tylko ja. 8)

Hmm.. może spróbuj nawiązać kontakt.. Jak oleje to oleje.. I tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, pokrecone to. Najpierw gadamy, potem ona chce mnie do domu odeskortowac, kilka dni pozniej dowiaduje sie, ze gadala o mnie z moim kumplem (odnosnie tej eskorty), pozniej ja pisze do niej, niby wszystko jest wporzo (jeszcze mi wyskoczyla z tekstem, ze jak wracalem z buta z klubu taka duza odleglosc to moglem zginac :D) i wali mi taki tekst :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, mówię Ci, to są baby, tego nie ogarniasz, nie rozkminiaj tylko następnym razem klepnij ją w dupę i czekaj na uśmiech albo plask w ryj, raczej to drugie, ale później będziesz mógł przeprosić więc będzie kontakt :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, teraz juz pytac nie bede, bo co po killu dniach jej wyjade, ze rozmyslalem nad jej slowami :D

silence_sadness, coz, znajac mojego farta to zapewne to ta pierwsza opcja. Z tym, ze musiala byc naprawde bardzo grzeczna, bo ja z reguly olewam ludzi, ktorzy sa nawaleni jak szpadle 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,

Masked_Man, mówię Ci, to są baby, tego nie ogarniasz, nie rozkminiaj tylko następnym razem klepnij ją w dupę i czekaj na uśmiech albo plask w ryj, raczej to drugie, ale później będziesz mógł przeprosić więc będzie kontakt :lol:

"Reibena na podryw prywatny poradnik" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, mówię Ci, to są baby, tego nie ogarniasz, nie rozkminiaj tylko następnym razem klepnij ją w dupę i czekaj na uśmiech albo plask w ryj, raczej to drugie, ale później będziesz mógł przeprosić więc będzie kontakt :lol:

 

W tym szaleństwie jest metoda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę nad halabardą przy łóżku, takie coś chyba mniej więcej w książce używali i zwali lobo, od lobotomii :D

 

Mogę pisać poradniki, ale jak coś na moje rady upolujecie to 50% ofiar dla mnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×