Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to pierdolcie o jakiś kosmosach, gwiazdach i innych pierdołach, a o rewolucji nawet słowa nie zamieniliście, jak to tak ?. Myślałem, że spotkam tu ideowców, którzy wymieniają poglądy na temat gospodarki, społeczeństwa i innych ważnych spraw ( przy kieliszku), a tu same astronomy dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margaret Tchather też byś tak powiedział ? :mrgreen: No ale trzeba przyznać, że trochę racji w tym jest, o mężczyznę trzeba dbać :D

Nie, jedynie nabijam się ze stereotypów, przy okazji kreując się na zawziętego szowinistę ;)

 

Tak poza tym, to siema niech żyje rewolucja !

Kolejny akolita zwerbowany :D Niedługo zdetronizujemy kogo trzeba i raz na zawsze przejmiemy władzę nad tym zacnym przybytkiem ;)

 

-ista, nie przesadzasz?

He ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedynie nabijam się ze stereotypów, przy okazji kreując się na zawziętego szowinistę

wiem ocb, ale musisz zmienić śpiewkę, bo ostatnio panienki uciekają z tematu, a ja "zaliczam" tylko zgony :D

Kolejny akolita zwerbowany :D Niedługo zdetronizujemy kogo trzeba i raz na zawsze przejmiemy władzę nad tym zacnym przybytkiem

Widzisz te oko w lewym górnym rogu ? Wielki Brat patrzy, więc nie afiszuj się z tym zbyt głośno... działajmy po cichu :D

Bartek87, O dobrej porze przyszedłeś, bo jesteśmy zmęczeni narzekaniem przez cały dzień i odpoczywamy nocą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ista, e...prrr... Bez takich mi tutaj :mrgreen:

"Prrr" ? Chyba "pfff" albo "rrrr" ? :P Bo już sam nie wiem, czy akurat pierdzisz, czy jedynie się złościsz :D

 

Chyba, że właśnie próbujesz zastopować mojego "konia", no ale z Nim trzeba trochę inaczej :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedynie nabijam się ze stereotypów, przy okazji kreując się na zawziętego szowinistę

wiem ocb, ale musisz zmienić śpiewkę, bo ostatnio panienki uciekają z tematu, a ja "zaliczam" tylko zgony :D

Kolejny akolita zwerbowany :D Niedługo zdetronizujemy kogo trzeba i raz na zawsze przejmiemy władzę nad tym zacnym przybytkiem

Widzisz te oko w lewym górnym rogu ? Wielki Brat patrzy, więc nie afiszuj się z tym zbyt głośno... działajmy po cichu :D

Bartek87, O dobrej porze przyszedłeś, bo jesteśmy zmęczeni narzekaniem przez cały dzień i odpoczywamy nocą :D

Widzę was,cholerni iluminaci,żydokomuno,rosyjska masonerio czy czym tam jesteście :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×