Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Brak odpowiedzi od opiekuna stażu. Dzwoniłam, pisałam smsa, maila i nic. Głucha cisza. A srał ich pies.... :evil: nie ujmując psiakom.

 

-- 21 lis 2013, 16:38 --

 

To po co kazał mi pisać propozycję tematów które chce opisać jak teraz ich nie zatwierdza i nie wiem czy pisać czy darować sobie. Ludzie czekają na konkretny termin wywiad a ja mam zawiązane ręce przez głupka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsyłanie po 5 godzinach pracy do domu :? Nie rozumiem, kierowniczka coś kręci z tym, że ona nagle musi zostać sama w sklepie... A ja kurde wypłatę dostanę za co? Potem będę nadrabiać 16-sto godzinnymi zmianami? I kłócić się o zmiany w grafiku? :evil:

Ciekawa jestem czy zadzwoni, żebym przyszła wieczorem na parę godzin... co za baba, albo nie umie zupełnie prowadzić tego sklepu, albo wie kiedy będzie kontrola a w papierach nie wszystko się zgadza, albo jest po prostu głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysalem ze jak tutaj zajrze to mnie ciarki przejda a tutaj sie okazuje, ze to takie zwykle ludzkie sprawy.

 

Fejsem sie przejmujecie, ja na niego po porstu nie wchodze. Ludziw wrzucaja tam urwki ze swego zycia, jakies fajnie sprawy, a ze duzo ludzi to robi to ma sie wrażenie, że ludzie to ogolnie maja fajne zycie i zaczyna sie zazdrościc. Wiec dlatego nie wchodze tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

To, że nie udało mi się dzisiaj nic kupić, a inne dziewczyny na zakupach miały dokładnie takie kurtki, o jakiej marzę :evil: Jak się wk**wię porządnie, to chyba jakiejś zarąbię, gdy będzie w przymierzalni :evil: Żeby w żadnym sklepie fajnych kurtek nie było?! Nie mówiąc już o innych ciuchach? :evil:

 

Przykro mi z tego powodu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92 jak wiesz jakiej firmy to kurtki to zamów na stronie producenta ;)

Nie chcę przez neta. Wolę przymierzyć, dotknąć, zobaczyć na własne oczy. Poza tym w sklepach takich nie było, więc nie mogłabym sobie na necie zobaczyć nawet, gdybym chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92 ale to jakaś konkretna, którą kiedyś w danym sklepie widziałaś?

Jeśli tak to możesz poprosić, żeby ją sprowadzili (albo może ją mają w składziku i czeka na wystawienie posezonowe, warto popytać. Ja nie odpuszczam jeśli coś mi się spodoba a potem nie mogę na to trafić :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92 ale to jakaś konkretna, którą kiedyś w danym sklepie widziałaś?

Jeśli tak to możesz poprosić, żeby ją sprowadzili (albo może ją mają w składziku i czeka na wystawienie posezonowe, warto popytać. Ja nie odpuszczam jeśli coś mi się spodoba a potem nie mogę na to trafić :P )

Nie wiem jakiej marki, bo widziałam takie tylko na ludziach :mrgreen: Przeszukałam wszystkie sklepy i nigdzie nie było.

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT ogólny czy względem jakiegoś konkretnego przypadku?

 

Aurora92 rozumiem, to spytaj co to za model osoby, która taką posiada (zaczepianie ludzi w przypadku walki o ciuch jest w pełni uzasadnione i dozwolone :D) ;)

Jeśli parę osób w nich widziałaś to pewnie kurtka z sieciówki, może przejrzyj strony z kolekcjami zimowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×