Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Archiwum X, i ta muzyczka z czołówki, która prześladowała mnie przez całe dziecinstwo

 

Ja miałem tak samo :mrgreen: Co do samego archiwum X, to był ten serial dobry do pewnego momentu, potem już sie zrobilo przekombinowane gówno :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archiwum X, i ta muzyczka z czołówki, która prześladowała mnie przez całe dziecinstwo

 

Ja miałem tak samo :mrgreen: Co do samego archiwum X, to był ten serial dobry do pewnego momentu, potem już sie zrobilo przekombinowane gówno :roll:

podobno mają teraz robić jakiś film kinowy czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie seriale komediowe możecie polecić?

oglądałam "Wielką teorię podrywu" i "Świat wg Bundych",szukam właśnie czegoś w tych klimatach.

"Jak poznałem waszą matką" nie przypadł mi do gustu..tak samo "Hoży Doktorzy"..

 

 

Hm, jeśli świat wg Bundych Ci się podobał, to nie wiem, czy to co polecę będzie w Twoim guście, ale wszem i wobec polecam serial "The Extras". Dla mnie bezkonkurencyjny. Dużo niepoprawnego humoru, ale nie niepoprawnego w najbanalniejszym stylu, jak np. w South Park, tylko nieco inaczej. Z jednej strony czysta rozrywka, a z drugiej w scenariuszu są całkiem ciekawe refleksje na kilka tematów. Ogólnie jestem fanem, a Ricky Gervais to prawdziwy as w swojej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nobody Knows" http://www.imdb.com/title/tt0408664/?ref_=nv_sr_1

 

-- 24 lis 2013, 23:43 --

 

"Mary & Max"

 

-- 25 lis 2013, 00:16 --

 

Troche ciezsza artyleria - ten film "siedzial" we mnie kilka miesiecy. Do dzis mam wyraznie w pamieci scene finalowa (arcymistrzostwo po prostu).

"Harmonie Werckmeistera" Beli Tarr'a

Kazdy zreszta film Tarra musze przetrawic na swoj sposob.

Ogladajac "Konia turynskiego" mialam ochote wylaczyc film a jednoczesnie odczuwalam jakis jego magnetyzm. Nie bylam w stanie sie oderwac. Taka mala ilustracja sentencji Pascala "Czlowiek jest podzielony i przeciwny sobie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "zaległe" dwa odcinki Walking Dead, i - dayummmm, babe!!! :yeah: Wątek wraca na tor znany z komiksu. Pojawił się motherfucking czołg! Najgorsze że w niedzielę półfinał i zimowa przerwa :-|

 

Dodatkowo - zacząłem od jakiegoś czasu oglądać "Homeland", jak na mój gust zbyt się dłużył początkowo, ale dotarłem właśnie do początku drugiego sezonu i wreszcie serial zaczyna nabierać tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×